Bitcoin Binance Üzerinde 680 Dolardan İşlem Gördü!

Bitcoin Binance Üzerinde 680 Dolardan İşlem Gördü!

Paylaş
Bitcoin Binance Üzerinde 680 Dolardan İşlem Gördü!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 2019 yılında oldukça dalgalı bir grafik çizse de, henüz 6.000 dolar bandının altına gerilemedi ve bugün yaşanan beklenmedik düşüş kesinlikle birçok kripto para yatırımcısını hayrete düşürecek.

BTC/USDS İşlem Çifti 680 Dolara Düştü!

Popüler kripto para borsası Binance üzerinde bugün yaşanan olayda, BTC/USDS işlem çiftinin çok kısa bir süreliğine 680 dolara kadar düştüğü görülmekte.

StableUSD (USDS) bu yazının kaleme alındığı an itibariyle en büyük 540. kripto para birimi konumunda  ve normalde ABD dolarına 1’e 1 oranında endeksli olan stablecoin’in fiyatı da 0,99 dolar şeklinde gözüküyor.  Bu fiyattan kaç kişinin ne kadar miktarda BTC aldığı veya yaratılan BTC hacmi şu an için belli olmasa da, bunun kasıtlı bir olay olmadığı araştırılmakta. Bitcoin’in en son 680 dolar seviyelerinde görüldüğü tarih ise 2016 yılı olarak bilinmekte ve bu tarihte Binance henüz kurulmamıştı bile.

Aslında Bitcoin son günlerde oldukça hareketli olaylara ev sahipliği yapıyor ve yakın tarihte 1 saat içerisinde 8,9 milyar dolarlık işlem hacmi rekorunu da kırmayı başardı.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap