Bitcoin ATM Devi Türkiye’ye Geliyor

Bitcoin ATM Devi Türkiye’ye Geliyor

Paylaş
Bitcoin ATM Devi Türkiye’ye Geliyor

Dünya üzerinde en çok Bitcoin ATM’sine sahip şirketi olan IQCashNow, faaliyetlerini devam ettirmek için Türkiye’de de hizmet vermeye başlayacağı öğrenildi. Bu haberden sonra Türkiye’deki kripto para yatırımcıları ünlü şirketin geleceği günü dört gözle beklemeye başladı. Türkiye’de faaliyetlerini IQCashNow Turkey Teknolojileri olarak sürdürecek olan ünlü şirketin, Türkiye’nin pek çok noktasına Bitcoin ATM’lerini kuracağı öngörülüyor. Bitcoin ATM’leri üreten ünlü şirket Avusturya başta olmak üzere, İspanya, Yunanistan, Macaristan ve İtalya’da 350’den fazla Bitcoin ATM noktası yer alıyor.

Avusturya merkezli şirketin Türkiye’de de pek çok noktaya bu ATM’leri koyması bekleniyor. Bu ATM’ler sayesinde insanlar kripto para alım ve satış işlemlerini hızlı bir şekilde ATM’ler aracılığıyla yapabilir. Bitcoin ATM hizmeti ile işlemler artık çok daha hızlı ve güvenilir olacak. Bu ATM’lerin yaygınlaşması aynı zamanda kripto paraların insanlar arasında daha da yaygınlaşmasını sağlıyor. Böylelikle popülaritesi artacak olan kripto paralara daha fazla yatırım geleceği için ciddi değer artışları da yaşanabilir. Son olarak bu sistemin yaygınlaşması demek kripto paralara olan desteğin artacağı gibi ayrıca insanlarında güvenini kazanacak.

Bitcoin ATM hizmetinden yararlanabilmek için 500 lira ve altında işlemlerin gerçekleştirilmesi gerek. İlk etapta limitli bir şekilde hizmete sunulacak bu ATM’ler Coin ATM Radar adlı uygulama ile hangi lokasyonda olduğu görülecek ve kişiler bu noktalara giderek hizmet alabilecek.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap