Bitcoin almak için en iyi gün belirlendi

Bitcoin almak için en iyi gün belirlendi

Paylaş
Bitcoin almak için en iyi gün belirlendi

Yeni bir araştırma, Bitcoin almak ve satmak için en iyi günün Pazartesi olduğunu ortaya koydu. 2014 yılının Haziran ayından beri bu belirli günde Bitcoin almak, günlük bileşik yüzde 445 gibi bir getiri sağladı.

Kripto para veri şirketi CryptoCompare’e göre, Bitcoin alım satımında en iyi getiri Pazartesi günü elde ediliyor ve onu günlük yaklaşık yüzde 250’lik bir getiri ile Cuma takip ediyor. Bu iki günün ardından ise sırasıyla yüzde 190 ve yüzde 150’lik getirilerle Perşembe ve Cumartesi geliyor.

Salı ve Pazar günlerinde de bileşik günlük getiriler yüzde 100’ün biraz üzerinde seyretti. Bunlar arasında en kötü gün ise Çarşamba olarak kaydedildi. Bugünde günlük getiriler yüzde 50’nin biraz üstünde oldu.

Öte yandan veriler ayrıca getiriler daima olumlu olduğundan Bitcoin almak ve satmak için ortalama olarak kötü bir gün olmadığını gösteriyor.

2014’ün Haziran ayında amiral gemisi kripto paranın fiyatı 100 dolar civarındaydı ve bugün yaklaşık 9500 dolar.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap