Bitcoin alım opsiyonlarına göre, mega ralli tekrar edebilir

Bitcoin alım opsiyonlarına göre, mega ralli tekrar edebilir

Paylaş
Bitcoin alım opsiyonlarına göre, mega ralli tekrar edebilir

Bitcoin başta olmak üzere kripto para piyasalarında yukarı yönlü ivme devam ediyor.

Lider kripto para, yılın başından beri yaklaşık yüzde 20 değer kazanırken opsiyon piyasaları, yarılanmadan bir ay sonra 12,000 ve 16,000 dolarlık kullanım fiyatlarıyla satılan alım opsiyonları bulunduğunu gösteriyor.

Popüler kripto türev borsalarından biri olan FTX’te yarılanma sonrası bir dizi yüksek fiyatlı Bitcoin alım opsiyonu işlemi gerçekleştirildiği belirlendi.

Aşağıda 12,000 ve 16,000 dolarlık kullanım fiyatlarıyla listelenen sözleşmelerden kâr edilebilmesi için Bitcoin’in 25 ve 26 Haziran’a kadar 12,430, 12,437 ve 16,446 doların üzerinde olması gerekiyor. Eğer fiyatlar, bunların altında kalırsa işlem kayıpla sonuçlanacak.

12,000 dolarlık kullanım fiyatlı alım opsiyonları16,000 dolarlık kullanım fiyatlı alım opsiyonları

Alım opsiyonları, Bitcoin’in fiyatı için net bir gösterge olmasa da piyasalarda duygunun pozitife döndüğünü göstermesi açısından önem taşıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap