Bitcoin 9 Bin Doları Zorluyor

Bitcoin 9 Bin Doları Zorluyor

Paylaş
Bitcoin 9 Bin Doları Zorluyor

Kripto para piyasası geçtiğimiz son birkaç saat içerisinde yeniden harekete geçti. Bitcoin fiyatı özellikle son üç saat içerisinde epey iyi bir çıkış yakaladı ve 9 bin doları zorlamaya başladı.

Hedef 9 Bin

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz hafta içerisinde oldukça iyi bir performans sergiledi. Önce 8 bin 500 dolarını aşarak yatırımcılara güven veren Bitcoin şimdi de 9 bin doları zorluyor.

Coinmarketcap verilerine baktığımızda Bitcoin fiyatının özellikle TSi 06:00 sularında harekete geçtiğini görebiliyoruz. 8 bin 600 dolar seviyesinin üstüne doğru harekete geçen Bitcoin an itibarıyla 8 bin 950 dolar seviyesine gelmiş durumda. Bazı yatırımcılar geçtiğimiz gün Bitcoin’in küçük bir düzeltme yaşayıp 8 bin 400 dolara çekilmesini bekliyorlardı. Ancak BTC bunun tam tersi yönde hareket etti.

Bitcoin fiyatı en son Kasım 2019’da 9 bin dolar seviyesinin üstündeydi. Bitcoin o zamandan beri 9 bin doların üstüne çıkabilmiş değil. Dolayısıyla bunun oldukça önemli bir baraj olduğunu söyleyebiliriz.

Bazı kripto para yorumcuları şu anda Bitcoin için en önmeli direniş seviyesinin 9 bin 200 dolar düzeyinde olduğunu söylüyorlar. Ancak Bitcoin o seviyeyi aşabilecek mi belli değil.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap