Bitcoin 9 Bin Doları Aştı

Bitcoin 9 Bin Doları Aştı

Paylaş
Bitcoin 9 Bin Doları Aştı

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz gece yine harekete geçti ve 9 bin dolar seviyesinin üstüne çıktı.

9 Bini Geçti

Bitcoin fiyatı sabaha karşı hızla yükselmeye başladı ve 9 bin dolar seviyesini aşmayı başardı. Bitcoin böylece Kasım 2019’un başlarından bu yana ilk kez 9 bin doların üstüne çıkmış oldu.

Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin fiyatındaki bu artış özellikle sabah 04:00 sularında başladı. Bu saatlerde 9 bin dolar barajını aşan Bitcoin an itibarıyla 9 bin 100 doların üstünde ilerliyor.

Sosyal medyadaki Fidelitas Lex gibi bazı yorumcular, Bitcoin fiyatının yükselişe geçebileceğini geçtiğimiz gün belirtmişlerdi.

Dolayısıyla Bitcoin fiyatındaki bu artış bazı yatırımcıları pek şaşırtmadı. Kripto para yorumcuları şimdiyse Bitcoin’in önündeki engelin 9 bin 200 dolar seviyesinde olduğunu söylüyorlar. Rookie’ye göre Bitcoin bu seviyeyi aşmayı başarırsa çok daha fazla değer kazanabilir. Ancak bunun olmaması durumunda fiyatın yine 8 bin 200 dolara gerilediğini görebiliriz.

CryptoMichael gibi bazı yorumcular ise Bitcoin’in önündeki asıl engelin 9 bin 400 dolar seviyesi olduğunu vurguluyorlar. Ancak henüz hafta sonunda olduğumuzu hatırlatan Crypto Michael, Bitcoin’in muhtemelen bu seviyeyi aşamayacağını ve fiyatın düşeceğini öngörüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap