Bitcoin 9 Bin 300 Doları Geçti!

Bitcoin 9 Bin 300 Doları Geçti!

Paylaş
Bitcoin 9 Bin 300 Doları Geçti!

Bitcoin fiyatı tıpkı geçtiğimiz gün olduğu gibi bugün de sabaha karşı harekete geçti. Coinmarketcap verilerine göre BTC fiyatı an itibarıyla 9 bin 300 doların üstüne çıkmış durumda.

Fiyat Düşmedi

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz gün sabaha karşı aniden yükselmeye başladı ve 9 bin dolar seviyesinin üstüne çıktı. Bazı analistler bu noktadan sonra BTC fiyatında küçük çaplı bir düzeltme bekliyorlardı.

Özellikle Crypto Michael gibi isimler Bitcoin fiyatının 8 bin 750 dolara düşebileceğini, bu düşüşten sonra 11 bin dolara kadar yükselebileceğini tahmin ediyorlardı.

Ani Yükseliş

Ne var ki Bitcoin fiyatı bunun tam tersi yönde hareket etti ve 9 bin 300 dolar seviyesini aşmayı başardı.

Coinmarketcap verilerine baktığımızda BTC fiyatının tam olarak 02:30 sularında harekete geçtiğini görebiliyoruz. Selcoin’in ondan birkaç saat önce saat 3’te yaşanabilecek olası bir hareketliliğe dikkat çekmesi ise oldukça ilginçti.

Bitcoin fiyatındaki bu hareketlilik bazı isimler tarafından epey önemli bir gelişme olarak yorumlanıyor. Çünkü BTC’nin bu seviyeye gelebilmesi için öncelikle 9 bin 200 dolardaki direnişi kırması gerekti.

Rookie gibi isimlere göre BTC’nin bu seviyeyi aşması, fiyatın önümüzdeki günlerde yükselmeye devam edeceğinin bir göstergesi olabilir.

Başka bir analist olan Josh Rager ise BTC’nin 9 bin 200 doları aştıktan sonra 9 bin 500 doları da zorlayabileceğini düşünüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap