Bitcoin 5 Bin Dolara Geriledi

Bitcoin 5 Bin Dolara Geriledi

Paylaş
Bitcoin 5 Bin Dolara Geriledi

Uzun zamandır bir inip bir çıkan kripto para piyasası yüzünden yatırımcılarda ne yapacağını şaşırdı. Dün 5400 doları aşan Bitcoin an itibariyle 5 bin dolara kadar geriledi. Kripto para piyasasında genel bir düşme söz konusu. Ethereum 164 dolara, Ripple 0,33 dolara, Bitcoin Cash 272 dolara kadar geriledi. Üstelik Bitcoin Cash 340 dolar seviyesini bile aşmışken yaşadığı bu düşüşle beraber yatırımcılarını da endişelendirdi.

Kripto para dünyasında yaşanan bu düşüşlerden sonra yatırımcılarda ellerindeki kripto paraları hızlı bir şekilde elden çıkardı. Bu satışlardan sonra daha fazla değer kaybeden kripto paralar, iki basamaklı düşüşler yaşadı. BTC henüz yeni ticari hacim rekoru kırmışken tekrardan değer kaybetmeye başladı. Bilindiği üzere en son 91 milyar doları aşan Bitcoin hacmi, an itibariyle 89 milyar dolara kadar geriledi. Son 24 saatte yapılan işlemler ise 17,5 milyar dolara ulaştı. Kripto paralarda yaşanan bu düşüşten sonra yatırımcılarda yaşadığı panikle beraber ellerinde bulunan tüm yatırımları satmaya başladı. Satışların bu hızda devam etmesi durumunda kripto para piyasasını daha kötü günler bekliyor olabilir.

Bitcoin, uzun bir zaman sonra ilk defa bu kadar sert bir düşüş yaşadı. Birkaç saat içinde 400 dolara yakın bir düşüş yaşayan ünlü kripto paranın yatırımcıları ne yapacağını şaşırdı. Haftalarca yavaş yavaş yükselen Bitcoin’in tek seferde tüm emeklerin uçması, yatırımcıların sinirlerini bozuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap