Bitcoin 4000 Doların Üzerine Çıktı

Bitcoin 4000 Doların Üzerine Çıktı

Paylaş
Bitcoin 4000 Doların Üzerine Çıktı

Bitcoin son zamanların en yüksek seviyesine çıkmayı başardı. Özellikle 2019 yılı içerisinde yatırımcılar Bitcoin’e yönelik yatırımlar yapmaya başladı ve bunun sonucunda yeni yıla iyi bir giriş yaptı. Sürekli inişli çıkışlı grafik çizen Bitcoin, bu sene ikinci defa 4 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Bilindiği üzere Bitcoin’de kırmızı çizgi 4 bin dolardı. Bitcoin’in bu seviyeyi aşması durumunda daha da yükseleceğine inanılıyor.

Kripto para dünyası gece saatlerinde hareketlilik kazandı. Bitcoin ve Bitcoin Cash’in değerinin yükselmesi ve Bitcoin’in kritik olan 4 bin dolar seviyesini aşması sonucu tüm yatırımcılar derin bir nefes aldı. Bitcoin’deki bu yükseliş diğer kripto paralarına da yaradı. Kripto para dünyasındaki coinler genel olarak yükselişe geçti. Bitcoin’in yanı sıra merak edilen kripto paralardan olan Litecoin’de yaşanan bu artıştan sonra 62 dolar seviyesini gördü. Yatırımcılar ise bu seviyede BTC alıp almama konusunda kararsız. Analistler tarafından yapılan açıklamalara göre Bitcoin’in haziran ayına kadar yükselmesi beklenmiyordu. Ancak kritik seviye olan 4 bin doları geçmesi sebebiyle önümüzdeki günlerde Bitcoin’i daha iyi günler beklediği uzman analistler tarafından belirtildi.

Yaşanan bu artışın ne kadar süre daha devam edeceği ise bilinmiyor. Ancak yükselen Bitcoin ve Bitcoin Cash’ten sonra yatırımcılar piyasanın daha da büyüyeceği için oldukça memnun. 4000 doları geçen Bitcoin’de bu sefer hedef 5 bin dolar. Beklenmedik bir zamanda yükselişe geçen Bitcoin’in 5 bin dolar seviyesine ne zaman ulaşılacağı ise henüz bilinmiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap