“Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak” Dedi, Tepki Gördü

“Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak” Dedi, Tepki Gördü

Paylaş
“Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak” Dedi, Tepki Gördü

Bir kripto para yorumcusu kısa süre önce Bitcoin fiyatıyla ilgili oldukça iddialı bir tahminde bulundu. Ancak kendisinin bu tahmini kripto para takipçileri tarafından sert bir şekilde eleştirildi.

İddialı Tahmin

Günümüzde Bitcoin fiyatıyla ilgili tahminde bulunan, Bitcoin fiyatını önceden tahmin etmeye çalışan çok fazla sayıda analist/yorumcu var. Bazı isimler Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda yükselmeye devam edeceğini söylerken Peter Schiff gibi bazı isimler BTC fiyatının zamanla düşeceğini düşünüyorlar.

Sosyal medyadaki kripto para yorumcularından Bitcoin Macro kısa süre önce buna benzer bir tahminde bulundu ve BTC fiyatıyla ilgili epey iddialı bir yorum yaptı. Bitcoin Macro, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide BTC’nin önümüzdeki 24 ay içerisinde 100 bin dolara çıkacağını ve BTC’nin önünde hiçbir engel olmadığını söyledi.

Kendisinin Bitcoin hakkında yaptığı bu iddialı açıklama kripto para takipçilerinden pek olumlu tepki görmedi. Hatta çoğu kişi kendisini herhangi bir dayanak olmadan tahminde bulunduğu için sert bir dille eleştirdi.

Bazı takipçiler ise kendisinin bu tahmininde haklı çıkacağını düşünüyor, Bitcoin’in gerçekten de 100 bin dolar seviyesini aşabileceğini söylüyorlar. Öyle ki bazı takipçiler, Bitcoin’in 100 bin dolar olacağı söyleminin tahminden öte bir kesinlik barındırdığına inanıyorlar.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap