Bitay airdrop kampanyasıyla anında 20 TL kazanabilirsiniz

Bitay airdrop kampanyasıyla anında 20 TL kazanabilirsiniz

Paylaş
Bitay airdrop kampanyasıyla anında 20 TL kazanabilirsiniz

Türkiye’nin en gelişmiş kripto para alım satım işlemleri için ileri düzey trade sistemi kullanan borsalardan biri olan Bitay, aynı zamanda kullanıcılarına anlaşmalı üye işyeriyle dijital para yoluyla masrafsız ve anlık para transferi hizmeti sunuyor. Şimdi ise Bitay kripto para borsası, yeni bir airdrop kampanyasıyla karşımıza çıkıyor.

5 Kasım başlayan Bitay airdrop kampanyası 30 Kasım tarihine kadar sürecek ve referanslı üye olanların KYC’li kayıt olmaları durumunda anında 20 TL kazanmalarını sağlıyor. 20 TL ilk kullanıcı ödülüne sahip olmak için ise referans linkinden üye olmak ve KYC –kimlik ve adres doğrulama- işlemini tamamlamak.

Bu kampanyayla kullanıcı tabanını daha da arttırmayı amaçlayan yüzde 100 yerli sermayeli ve kendi bünyesinde yazılım ekibine sahip olan Türk kripto borsası Bitay, ileri düzey trade sistemini tüm kripto para ilgillerinin deneyimlemesini istiyor. Ayrıca platformun hem web hem de mobil uygulamayla kullanımı mümkün.

Siz de Bitay kripto para borsasında güvenli şekilde dijital para ticareti yapmak isterseniz referans linkimizle üye olabilir, böylece 20 TL ödülünüzü alabilirsiniz.

20 TL ödüllü kayıt için Bitay referans linki

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap