Bir Kripto Balinası 745.000 Dolar Değerinde Casascius Bitcoin Barını Kullandı

Bir Kripto Balinası 745.000 Dolar Değerinde Casascius Bitcoin Barını Kullandı

Paylaş
Bir Kripto Balinası 745.000 Dolar Değerinde Casascius Bitcoin Barını Kullandı

Kriptokoin – Casascius çubukları ve kripto paralar, Mike Caldwell tarafından oluşturulan ve 2013’ün sonlarına kadar 1, 10, 25, 100 ve 1000 BTC’lik artışlarla satılan fiziksel metal Bitcoin koleksiyonlarıdır. Sarı paralar ve altın kaplama çubuklar gerçek BTC için kullanılabiliyor. Dolandırıcılığa dayanıklı bir hologram ile korunan bir BTC adresi ve özel anahtar içeren gömülü bir kağıt parçasıyla birlikte gelirler.

Caldwell konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

“Dijital bitcoinleri kurtarmak için, gömülü kodu tekrar dijital bir bitcoine dönüştürmenin birkaç yolu var, böylece internet üzerinden harcanabilir. En önemlisi, Bitcoin’in tamamen merkezi olmayan tasarımı nedeniyle yöntemlerin hiçbiri bana veya herhangi bir merkezi yayıncıya dayanmıyor. Gömülü özel anahtar kodu, bir Bitcoin istemcisinin eşler arası ağdan dijital Bitcoinleri bulup talep etmesi için gereken her şeydir. ”

Casascius çubuğunun son hareketleri, nadiren altın kaplama çubuklarla ilgili hareketleri izleyen Casascius Bot tarafından Twitter’da izlendi.

4 Şubat 2013 tarihinde basılan Casascius S2-BAR-100, 100 BTCtutuyordu, casasciustracker.com’dan alınan verileri doğruladı.

Casascius Bot, Casascius kripto paralarının ve çubuklarınıntümünü takip eder. Bot, 25 BTC değerinde bir S2-COIN-25 tokenı içeren en son kriptolarınkayıtlarını tutar.

Geçtiğimiz ay boyunca, bot bir dizi yeni kripto para hareketi bildirdi, çoğunluk 1 BTC’de değerlendi.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap