Bir İş Adamı “Bitcoin Kürşat”a Onmilyonlarca Dolar Kaptırdı!

Bir İş Adamı “Bitcoin Kürşat”a Onmilyonlarca Dolar Kaptırdı!

Paylaş
Bir İş Adamı “Bitcoin Kürşat”a Onmilyonlarca Dolar Kaptırdı!

Kriptokoin.com – Türkiye’nin gündemine bomba gibi oturan Bitcoin Safiye’nin ardından 8 ilde binden fazla kişiyi dolandırdığı ortaya çıkan Bitcoin Kürşat’a sadece bir iş adamının 12 milyon dolar kaptırdığı öğrenildi. Bitcoin Kürşat mağdurları, şikayetçi olurken Bitcoin Kürşat milyon dolarlarla sırra kadem bastı.

Bir iş adamının Bitcoin Kürşat’a 12 milyon dolar kaptırması şoke etti

Takvim’de yer alan habere göre, Muğla Marmaris’te ortaya çıkan ‘Bitcoin Kürşat’ lakaplı Kürşat Öncül’e sadece bir iş adamının 12 milyon dolar kaptırdığı öğrenildi. Adana, Ankara, Erzurum, İstanbul, Bursa, Eskişehir, İzmir ve Şanlıurfa’da, birçok kişiyi dolandıran Kürşat Öncül hakkındaki şikayetlerde; kimi evini sattığını, kimi borçlandığını, kimi ise yapacağı otelin parasını Bitcoin Kürşat’a kaptırdığını söyledi.

Bilgisayar malzemeleri dükkanı işleten, kendisini bilgisayar yazılımcısı ve ‘Bitcoin uzmanı’ olarak tanıtan Kürşat Öncül’e, Ankaralı iş adamı C.D.’nin ise tek kalemde 12 milyon dolar kaptırması şoke etti. Ankaralı işadamı, Öncül’den şikayetçi oldu. Daha önce de bildirdiğimiz üzere ‘Bitcoin Kürşat’ lakaplı Kürşat Öncül’ün insanları yemleme yöntemiyle dolandırdığı ortaya çıktı. Milyonluk vurgun yapan Öncül hakkında birçok kişiden dolandırıcılık ve alacaklı davası için şikayet geldi. 1 yıl önce başlayan şikayetlerin ardından, Kürşat Öncül kayıplara karıştı.

Bitcoin Kürşat’ın savcılığa ifade verdiği ortaya çıktı

Kürşat Öncül’ün, bir tek Adana’da 121 bin dolarlık vurgun yaptığını söyleyen Serdar Ertürk’ün şikayet dilekçesinde Bitcoin Kürşat’ın ifade verdiği ortaya çıktı. Kürşat Öncül, savcılık ifadesinde Serdar Ertürk’e ve birçok kişiye borçlandığını, suçlamaları kabul etmediğini söyledi. Türkiye’deki Bitcoin vurgunları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için “Milyonluk Vurgun Yapan “Bitcoin Safiye” Can Aldı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap