Bir Haftada 8 Kat Kazandıran HIVE’a Binance Müjdesi!

Bir Haftada 8 Kat Kazandıran HIVE’a Binance Müjdesi!

Paylaş
Bir Haftada 8 Kat Kazandıran HIVE’a Binance Müjdesi!

Geçtiğimiz son birkaç gün içerisinde inanılmaz bir performans gösteren HIVE büyümeye devam ediyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün sabah bir duyuru paylaşıp HIVE’ı borsaya ekleyeceğini açıkladı. Şirketin açıklamalarına göre kullanıcılar bugün TSİ 08:00’den itibaren BTC, BNB ve USDT’yi kullanarak HIVE ile işlem yapabilecekler.

Şirketin açıklamalarına göre kullanıcılar borsaya ancak 29 Nisan tarihinden itibaren HIVE göndermeye, borsadan HIVE çekebilmeye başlayacaklar.

1 Haftalık Grafik

HIVE’ın son 1 hafta içerisinde çok büyük bir kazanç sağladığını söylemek lazım. Coinmarketcap verilerine göre bundan bir hafta önce 0.126 dolar olan HIVE fiyatı an itibarıyla 0.917 dolara kadar gelmiş durumda. Bu süreç içerisinde HIVE tutan yatırımcılar paralarını sekize katlamış oldular ki bu… inanılmaz.

HIVE’ın 1 haftalık grafiği, Coinmarketcap

HIVE fiyatındaki bu artış büyük ölçüde Huobi’den kaynaklandı. Şirket birkaç gün önce bir duyuru yayınlayıp 23 Nisan’da HIVE için para yatırma/çekme desteği sunacağını açıkladı. 24 Nisan itibarıyla da al-sat işlemleri başladı.

Önce Huobi, şimdi Binance derken HIVE fiyatı yükselmeye devam edecek mi göreceğiz. Ancak HIVE şu anki haliyle bile birçok kişiye adını duyurmuş oldu. HIVE ekibinin Steemit’ten ayrılıp bu projeyi geliştirdiğini düşünürsek acaba Justin Sun bu durum hakkında ne düşünüyordur.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap