Bir CryptoPunks NFT’si, Evvelki Satış Rekorunu İkiye Katlayarak Satıldı

Bir CryptoPunks NFT’si, Evvelki Satış Rekorunu İkiye Katlayarak Satıldı

Paylaş
BTC Piyasası: Bir CryptoPunks NFT’si, Evvelki Satış Rekorunu İkiye Katlayarak Satıldı

Bir CryptoPunks NFT’si bugün 8.000 ETH yani 23,7 milyon dolar karşılığında satıldı. Geçen Haziran ayındaki 11.8 milyon dolarlık önceki rekorunu ikiye katladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Düzinelerce CryptoPunks NFT’si, bir milyon dolara veya daha fazla fiyata satıldı. Ancak bugünkü koleksiyon, yaklaşık 24 milyon dolarlık bir satışla önceki rekorunu kırdı.

Geçen Haziran ayında 11.8 milyon dolarla ilk satışı gerçekleşen CryptoPunks #5822 NFT’si rekorunu ikiye katlayarak cumartesi günü, 8.000 ETH’ye yani 23,7 milyon dolara satıldı.

Bulut blok zinciri altyapı firması Chain’in CEO’su Deepak Thapliyal, NFT’yi doğrudan CryptoPunks geliştiricisi Larva Labs’ın kendi çevrimiçi pazarından satın aldı.

https://twitter.com/dt_chain/status/1492601061919666179

Thapliyal, CryptoPunk için ödeme yapmak için DeFi protokolü Bileşik Finans aracılığıyla kaldıraç işlem kullandığını tweetledi. Compound’un kurucusu Robert Leshner’e şunları söyledi;

“Bileşik Finans sayesinde, bunu satın alırken hala ETH tutabiliyorum.”

Cumartesi günkü satışta, şimdiye kadarki en yüksek fiyatlı dördüncü NFT satışı gerçekleşti. Beeple’ın “Everydays: The First 5,000 Days” isimli NFT’si 69.3 milyon dolar ile hala NFT satış rekorunu elinde tutuyor.

BTC Piyasası: Bir CryptoPunks NFT’si, Evvelki Satış Rekorunu İkiye Katlayarak Satıldı 1

CryptoSlam’den alınan verilere göre, Larva Labs’ın piyasaya sürdüğü CryptoPunks koleksiyonu, bugüne kadar 2 milyar dolardan fazla ikincil işlem hacmi üretti.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap