Binance’ye “2019 Tacı” Giydirildi! Borsa 2.282’yi Aştı

Binance’ye “2019 Tacı” Giydirildi! Borsa 2.282’yi Aştı

Paylaş
Binance’ye “2019 Tacı” Giydirildi! Borsa 2.282’yi Aştı

Kriptokoin.com – BDCenter Digital Insights, kısa bir süre önce, dünya çapında uzmanlaşmış medya kuruluşlarında Bitcoin ve kripto para birimi borsalarından bahseden yazıları derleyerek “Kripto Para Borsaları” adlı önemli raporunu yayınladı. Aratırmacılar, kripto para borsalarını konu alan 2.500 kaynağın başlıklarını inceledi. Ayrıca raporda, haberlerde en çok bahsedilen borsalar ve hangi medyanın kripto para birimi platformları için en güçlü haber gündemine sahip olduğu ele alınıyor.

Popüler şirket, “Kripto Para Borsaları” adlı önemli raporunu yayınladı

Rapora göre, medya başlıklarındaki lider borsalar listesi, toplam bilgi alanının %71,5’ini oluşturan Binance, Coinbase, Bitfinex, Huobi ve Bittrex’i içeriyor. Ayrıca araştırmacılar, kripto endüstrisinin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar tarafından en aktif şekilde izlendiğini belirtiyorlar: tüm trafiğin %24,3’ü ABD’deki özel medyadan geliyor. Raporda ayrıca, birçok gelişmekte olan piyasada, kripto para birimi borsalarıyla ilgili konuları ele alacak kadar yerel yayın bulunmadığına dikkat çekiliyor.

İnsanların sektöre aktif olarak ilgi duyduğu bazı ülkelerde, yalnızca üç özel medya kaynağı var.

Listede 2.282’den fazla kez başlıklara konu olan Binance lider!

Raporun analiz ettiği 2.500 kaynaktan 247’si başlıklarında borsalardan bahsediyor. Rus kripto haber sitesi Ttrcoin.com, başlıklarında 600’den fazla kez borsadan bahsederek listenin başında yer aldı. Ayrıca, Ocak ve Mayıs 2019 arasında Binance, başlıklarda en sık kullanılan borsa ismi oldu (2.282’den fazla).

Haber başlıkları analiz edildiğinde; Coinbase, 1.328 kez, Bitfinex 844 kez, Huobi 580 kez ve Bittrex 357 kez başlıkları süsledi. Bu kripto platformları mevcut pazar liderleri ve veriler sektörün, borsaların performanslarını yakından takip ettiklerini gösteriyor. Binance ile ilgili diğer önemli haberler için “Hazırlık Başladı: Binance’den Kritik Türkiye Hamlesi Gelebilir!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap