Binance’ten İngiltere haberiyle ilgili son dakika açıklaması

Binance’ten İngiltere haberiyle ilgili son dakika açıklaması

Paylaş
Binance’ten İngiltere haberiyle ilgili son dakika açıklaması

Kripto para borsası Binance, platformun İngiltere’de faaliyet yürütmesinin yasaklandığına dair haberlerin ardından bir açıklama yayımladı.

“Binance.com üzerinde doğrudan etkisi yok”

TSİ akşam saatlerinde yayımlanan açıklamada Binance Markets Limited (BML) ile ilgili İngiltere Mali Tutum Otoritesi’nin (FCA) uyarısı hakkındaki son haberler hakkında bilgi sahibi olunduğu belirtilerek FCA’in bildiriminin Binance.com’da sağlanan hizmetler üzerinde doğrudan etkisi olmadığı vurgulandı.

Açıklamada şöyle denildi:

“Binance Markets Limited’e (BML) ilişkin FCA’in bildirimiyle ilgili son haberler hakkında bilgi sahibiyiz. BML, ayrı bir tüzel kişiliktir ve Binance.com web sitesi aracılığıyla herhangi bir ürün ya da hizmet sunmaz. Binance Group, 2020’nin Mayıs ayında BML’yi satın aldı ve henüz İngiltere’de faaliyetlere başladı, FCA’nın düzenleyici izinlerinden yararlanmadı. BML ile ilgili sorularınız için lütfen [email protected] ile iletişime geçin.”

“FCA’nın bildiriminin Binance.com’da sağlanan hizmetler üzerinde doğrudan bir etkisi yoktur. Kullanıcılarımızla olan ilişkimiz değişmedi. Regülatörlerle çalışırken iş birlikçi bir yaklaşım benimsiyoruz ve yasal yükümlülüklerimizi çok ciddiye alıyoruz. Bu yeni alanda değişen politikaları, kuralları ve yasaları aktif olarak takip ediyoruz.”

Ayrıntılar geliyor…

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap