Binance’te İşlemler Durdu!

Binance’te İşlemler Durdu!

Paylaş
Binance’te İşlemler Durdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, ani bir bakım çalışmasına girdi. Borsa kullanıcıları şu an için işlem yapamıyorlar.

İşlemler Durdu

Binance tarafından yapılan açıklamalara göre borsadaki para yatırma/çekme işlemlerini, spot ticaretini, marjin ticaretini, P2P ticaretini, lending hizmetlerini, alt-hesaplara para aktarımını, marjin hesaplarını, vadeli işlem hesaplarını ve itibari para cüzdanlarını geçici süreliğine askıya aldı.

Binance’in tam olarak neden bakım çalışmasına girdiği bilinmiyor. Ancak kripto para takipçileri şimdiden endişelenmeye başladılar.

Binance CEO’su Changpeng Zhao ise borsada herhangi bir sorun olmadığını, kullanıcıların paralarının güvende olduğunu vurguluyor.

Kendisinin açıklamalarına göre borsadaki problem kullanıcı hesaplarından kaynaklanmıyor. Kendisi henüz konuyla ilgili detay vermemiş olsa da sorun sistemle alakalı gibi görünüyor.

Binance kullanıcıları hemen hemen 20 dakikadır borsada işlem yapamıyorlar. Borsadaki bakım çalışması tam olarak ne zaman bitecek bilinmiyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap