Binance’ın Vadeli İşlemler Platformu 50x Kaldıraçla ETH Sözleşmelerini Başlatıyor

Binance’ın Vadeli İşlemler Platformu 50x Kaldıraçla ETH Sözleşmelerini Başlatıyor

Paylaş
Binance’ın Vadeli İşlemler Platformu 50x Kaldıraçla ETH Sözleşmelerini Başlatıyor

Kriptokoin – Malta merkezli kripto para birimi borsası Binance, platformda 50 katına kadar kaldıraçla ETH Vadeli İşlem sözleşmelerinin piyasaya sürüleceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre ticaret 29 Kasım’da USDT işlem çiftiyle birlikte başlıyor.

Binance’e göre hızlı eşleştirme motoru, günlük 370 BTC (2,7 milyon dolar) işlem hacmi ile istikrarlı ve kusursuz bir işlem deneyimi sunacak. Vadeli işlem platformu, mobil ve web tabanlı platformlarda kaydıraç kullanarak çok yakında gelecek olan uygulama desteğiyle 1x ile 50x arasında ayarlanabilir kaldıraç sunacak.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, haberi memnuniyetle karşıladığını ve Binans Vadeli İşlemlerinin yüksek piyasa volatilitesine rağmen sabit kaldığını ve lansmandan bu yana alım satım hacmindeki kendi rekorunu kırdığını söyleyerek şunları ifade ediyor:

“Binance vadeli işlemler nispeten yeni bir ürün, kripto türevleri endüstrisi de öyle. Ürün yeniliklerini yönlendirmeyi ve sektörümüzü büyütmeyi taahhüt ediyoruz”

Binance Vadeli İşlemler Direktörü Aaron Gong, platformun başarısının ardındaki sebeplerden birinin, Binance’in aynı anda tek bir şeye odaklandığını, “aynı anda çok fazla şeyin üstesinden gelmek için kaynakları bölmenin” olduğunu belirtiyor ve şöyle diyor:

“Bu ürünü iyileştirme konusundaki“ Bir Şey (The One Thing)” felsefesini kullanmaya devam edeceğiz ve Binance Vadeli İşlemler platformundaki tüm yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamak için alım satım deneyimini geliştirmek için sürekli çalışacağız.”

Son zamanlarda, Binance’ın Araştırma bölümü, kalıcı sözleşme hacimlerinin spot hacmi aşmasının sadece 26 gün sürdüğünü ve 26 Ekim’de 2,3 milyar dolara ulaştığını ifade etti.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap