Binance’in Türklere Özel Hizmeti Resmen Duyuruldu! İşte Kritik Detaylar

Binance’in Türklere Özel Hizmeti Resmen Duyuruldu! İşte Kritik Detaylar

Paylaş
Binance’in Türklere Özel Hizmeti Resmen Duyuruldu! İşte Kritik Detaylar

Kriptokoin.com – Dev Bitcoin borsası Binance, bugün yatırımcılarına Türk Lirası para yatırma ve çekme işlemlerini sunmak için Papara ile ortaklık kurduğunu resmen duyurdu. Ayrıca açıklamada Türk kullanıcılarına özel hizmetin detayları da paylaşıldı.

Binance, Papara ile olan ortaklığını resmen ilan etti

Önde gelen kripto para birimi borsası Binance, bugün küresel ve Türk kullanıcılarını, platformunda yerel para birimi ile doğrudan kripto para satın alınmasına imkan tanıyan TRY geçiş kanalının ön açılışıyla karşıladı. Binance konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Papara hizmeti aracılığıyla Türk Lirası (YTL) para yatırma ve çekme işlemlerini teklif etmek için Papara ile ortaklık kurdu. Kullanıcılar, banka hesaplarından ve banka kartlarından ve ayrıca 16 farklı Türk bankasının banka havalesi yoluyla TL bakiyelerini Binance hesaplarına yatırabilirler. TRY bir kullanıcının Binance cüzdanına yatırıldıktan sonra, kullanıcılar tek tıklamayla satın alma/satma hizmetimizi kullanarak doğrudan TL bakiyeleri ile kripto satın alabilirler. Satış fonksiyonunun ileri ki bir tarihte kullanılacağını lütfen unutmayın.

Binance, kullanıcıların kısa sürede TRY ile BNB, BTC, ETH, XRP ve BUSD satın almalarını sağlamak amacıyla bankacılık çözümlerini entegre etmek için düzenlenmiş ve güvenli bir ödeme sağlayıcısı olan Türkiye merkezli Papara ile ortaklık kurdu. Bu entegrasyon ile kullanıcılar Papara aracılığıyla, bir KYC sürecinin ardından doğrudan TL yatırıp çekebilecek ve borsa cüzdanlarındaki TL bakiyeleri ile kripto satın alabilecek. Ek fonksiyonlar ve özellikler borsa tarafından daha sonraki bir tarihte satış fonksiyonları da dahil olmak üzere ilan edilecek.

Binance CEO’su: Türkiye kriptolara fazlaca ilgi gösteren canlı bir ülke

Binance CEO’su CZ (Changpeng Zhao) konuya yönelik şunları söyledi:

Türkiye, kriptoya en güçlü taleplerden birini ve hızla büyüyen ilgiyi gösteren canlı bir ülke. Türkiye, küresel ekonomik piyasalarla bağıntılı ancak komşu Avrupa ülkelerinden iki kat daha fazla oranla ekonomik belirsizlikler ile karşı karşıya kaldığından, geçen yıl hızla kriptoyu benimsedi.

Papara Yönetim Kurulu Başkanı Ahmed Karslı ise konuya yönelik şunları söyledi:

Türkiye’deki etkileyici kripto para ve Blockchain benimsenmesinin oranı, ülkenin genç ve dinamik nüfusunu yansıtıyor. Türk kripto para birimi topluluğuna 2017’den beri hizmet ediyoruz ve bunu yapmaya devam etmekten gurur duyuyoruz.

Papara’nın işleyişi, işlem masrafları ve para yatırma işlemlerinin detayları

Papara’nın işlem ve ücretleri ile para yatırma dahil bankacılık desteği hakkında şu detaylar öne çıkıyor:

Papara’ya 16 farklı bankadan banka havalesiyle para yatırmak ücretsizdir.Binance’e yapılan para yatırma işlemlerinde en fazla 100 TRY olacak şekilde %1 işlem ücreti tahsil edilir.

Papara entegrasyonu, Binance’in hızlı ve güvenli bir şekilde fiat ile kripto para birimi alımı için bölgeler genelinde kolay erişim ve daha fazla seçenek sağlamak için büyüyen ortaklar listesini takip ediyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap