Binance’den Türklerin de Aldığı 2 Altcoin İçin Müjde!

Binance’den Türklerin de Aldığı 2 Altcoin İçin Müjde!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’den Türklerin de Aldığı 2 Altcoin İçin Müjde!

Binance, kısa müddet evvel piyasa sürülen ve %2000 yükselen Open Campus (EDU) için TRY çiftinde süreçleri başlatacağını duyurdu. Başkan borsadan iki kıymetli altcoin atağı şu şekilde…

Open Campus (EDU), TRY çiftinde süreçlere açılıyor

Yeni bir duyuruya nazaran Binance, EDU Coin’i TRY ve EUR çiftlerinde listeliyor. EDU/EUR ve EDU/TRY çifti için alım satım süreçleri 1 Mayıs itibariyle etkin hale gelecek.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere EDU Coin, 28 Nisan’da Binance Launchpad üzerinde token satışını tamamladı. Web3 eğitim protokolü büyük ilgi gördü ve fiyatı süreçler açılır açılmaz %2000’lik getiri sağladı. Yeni duyuru nazaran, altcoin artık EDU/EUR ve EDU/TRY çiftlerinde Binance kullanıcılarının karşısında olacak.

BTC Piyasası: Binance’den Türklerin de Aldığı 2 Altcoin İçin Müjde! 1

Binance, bu altcoin ağının yükselmesini destekliyor

Binance, Stacks (STX) ağ yükseltmesini ve hard fork’unu destekleyeceğini duyurdu. Stacks (STX) ağ yükseltmesi ve hard fork, 787.651 Bitcoin blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Bitcoin blok yüksekliği 787.645’ten itibaren STX para yatırma ve çekme süreçleri askıya alınacak.

Stacks (STX), merkezi olmayan bilgi süreç platformu Blockstack’in kripto para ünitesidir. Blockstack, ikinci bir katman protokolü olarak hizmet ederek Bitcoin’in fonksiyonlarını genişletmek için Blockchain teknolojisini kullanan bir projedir. Altcoin, süreç fiyatlarını ödemek için kullanılır ve BTC mükafatları kazanmak için direkt ağ üzerinde kilitlenebilir.

BTC Piyasası: Binance’den Türklerin de Aldığı 2 Altcoin İçin Müjde! 2

Resmi duyuruda, kullanıcıların dikkat etmesi ve uygulaması gereken aşağıdaki notlar yer alıyor:

  • STX süreçleri, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecek.
  • Stacks (STX) ağ yükseltmesi ve hard fork, 787.651 Bitcoin blok yüksekliğinde gerçekleşecek.
  • Binance, Binance hesaplarında STX bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecek.
  • Stacksağ yükseltmesi, yeni tokenlerin oluşturulmasına neden olmaz.
  • Binance, her şey tamamlandığında STX için para yatırma ve çekme süreçlerini yine açacak.

Binance, satın alınan bir borsa aracılığıyla Japonya’ya tekrar ayak basacak

Dünyanın en büyük borsasından sıcak bir gelişmede, Japonya bölgesinde yeni bir satın alım gerçekleşti. Binance, Japonya Finansal Hizmetler Ajansı lisanslı kripto borsası Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) satın alarak Japonya’ya dönmeye hazırlanıyor.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız Binance, Japon kripto pazarına tekrar girme umuduyla Kasım 2022’de SEBC’yi satın almıştı.

Bu ortada, SEBC’nin devam eden borsa ve aracılık hizmetleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Borsa, Haziran 2023’ten sonra Binance Japonya olarak yine ortaya çıkacak. Lakin lansman için resmi bir tarih açıklamadı.

Rapora nazaran SEBC kullanıcılarının 28 Mayıs’a kadar fonlarını çekmeleri gerekiyor. Bu hesaplarda kalan para otomatik olarak Japon yenine çevrilecek ve daha sonra 5 Haziran’a kadar kullanıcıların banka hesaplarına aktarılacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap