Binance’den Kritik Altcoin Duyurusu: 4 Delist, 5 Listeleme Var!

Binance’den Kritik Altcoin Duyurusu: 4 Delist, 5 Listeleme Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’den Kritik Altcoin Duyurusu: 4 Delist, 5 Listeleme Var!

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance, bugünkü duyurularında çeşitli altcoin projelerine yönelik açıklamalarda bulundu. Duyurularda bazı işlem çiftlerinin artık platformda faaliyette olmayacağı belirtilirken bazılarının eklendiği belirtildi. İşte detaylar…

Binance, bu altcoin projeleri için yeni işlem çiftleri ekliyor

Binance’in en son açıklamalarına göre borsa, aşağıdaki işlem çiftleri için 25 Mart 2022’de, yani yarın, Türkiye saati ile 16.00’da alım satımı başlatacak. Aşağıdaki çiftler arasında yer alan BRL ve TRY’nin fiat para birimi olduğunu belirtmekte fayda var. Yani, başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmiyor:

  • ApeCoin (APE) / BNB (BNB)
  • STEPN (GMT) / BRL
  • STEPN (GMT) / Ethereum (ETH)
  • JasmyCoin (JASMY) / TRY
  • Santos FC Fan Token (SANTOS) / Binance USD (BUSD)
BTC Piyasası: Binance’den Kritik Altcoin Duyurusu: 4 Delist, 5 Listeleme Var! 1

Binance, bu işlem çiftlerini borsadan kaldırıyor

Binance, 30 Mart’ta, Türkiye saati ile 06.00’da bir marj çifti için ticareti sonlandıracak veya durduracağını duyurdu. Borsadan çıkarılacak çiftler arasında bir marj çifti, dört de spot çifti yer alıyor. Marj çifti Flamingo Finance (FLM)/Binance USD (BUSD) iken, ticaretin 1 Nisan 2022’de sonlanacağı spot çiftler aşağıdaki şekilde:

  • Bitcoin (BTC) / NGN
  • Flamingo Finance (FLM) / Binance USD (BUSD)
  • Moonriver (MOVR) / BNB (BNB)
  • Reef Finance (REEF) / BIDR (BIDR)

Borsa, bazı altcoin’lerdeki güncellemeleri destekledi

Kullanıcılar yine de yukarıdaki varlıkları Binance’de bulunan diğer ticaret çiftlerinde takas edebilir. 28 Mart 2022 TSİ 06.00 itibarıyla Binance, FLM/BUSD izole marj borçlanmasını askıya alacaktır. 30 Mart 2022’de TSİ 06.00’da, Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir ödeme yapacak ve FLM/BUSD izole teminat çiftinde bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ardından FLM/BUSD izole teminat çiftini listeden çıkaracak.

BTC Piyasası: Binance’den Kritik Altcoin Duyurusu: 4 Delist, 5 Listeleme Var! 2

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere borsa, geçtiğimiz gün IoTeX ağındaki bir güncellemeyi destekleyeceğini duyurdu. Ayrıca, “Loans” isimli kredi verme platformuna AVAX, FTM ve SLP’yi eklediğini bildirdi. Öte yandan, Rari Governance Token (RGT) ve Tribe (TRIBE) tokenlarının birleşmesi, borsa çapında da tamamlandı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap