Binance’den Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde!

Binance’den Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde!

Paylaş
Binance’den Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde!

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance’in ABD kolu olan Binance.US, kısa süre önce yaptığı açıklamada, Bitcoin ve Ethereum’da akıllı sözleşmelerin uygulaması için bir platform olan Qtum’u  (QTUM) listelediğini söyledi.

Binance’in ABD kolu, popüler altcoin Qtum’u listeliyor

Önde gelen Bitcoin ve kripto para borsası Binance’in ABD kolu olan Binance.US, mobil merkezi olmayan uygulamalara veya dapp’lara odaklanan açık kaynaklı bir değer aktarma platformu olan QTUM’u  listeliyor. Borsanın konuya yönelik yaptığı duyuruya göre, mevduat işlemleri şimdi canlı ve QTUM/USD ile QTUM/USDT işlem çiftleri platformda işlem görmeye başladı.

QTUM’un eklenmesiyle, Binance US artık BTC, USDT ve USD piyasalarında 25 kripto para birimini destekliyor. Bu haber Binance.US’nin platformun banka kartı ödemeleri için destek sağladığını açıklamasından sonra geldi. Buna ek olarak, borsa yakın zamanda bir işlem ücreti programı ve bir VIP programı yayınladı. Binance.US şu anda üyelik için 15 dolarlık bir tavsiye bonusu sunuyor.

Qtum (QTUM) fiyatı ne durumda?

Kripto para birimi Qtum (QTUM), yazım sırasında yüzde 1 oranında düşüşle 2,26 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 217,5 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Qtum yazım sırasında piyasa değeriyle 338,5 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Yeni çıkan altcoin tahminleri için “Derecelendirme Devinden Çok Konuşulacak Altcoin Öngörüsü” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap