Binance’den Bu Altcoin İçin Kritik Hamle! Fiyat Fırlar mı?

Binance’den Bu Altcoin İçin Kritik Hamle! Fiyat Fırlar mı?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu Altcoin İçin Kritik Hamle! Fiyat Fırlar mı?

Dev kripto para borsası Binance, 1.27 milyar LUNC coin yakımı yaptı! Bu atak ile bir arada Terra Luna Classic topluluğunun toplam LUNC yakımı neredeyse 55 milyar düzeyine ulaştı. Toplamda 31.83 milyar olan LUNC coin yakımı, yatırımcıların dikkatini çekti! işte detaylar…

Dev kripto para borsasından bu altcoin için kritik atak geldi!

Dev kripto para borsası Binance, son yakım sürecinde LUNC deveran arzının azaltılmasına katkıda bulunarak yakma adresine 1,612 milyar Terra Luna Classic (LUNC) coin yolladı. Bu süreç birebir vakitte 2,53 milyon LUNC fiyatında bir süreç fiyatı ile birlikte geldi. 31 Mart- 29 Nisan 2023 ortasında gerçekleşen LUNC yakım sisteminin 9.partisinde Binance’in bu atılımı, altcoin topluluğunun dikkatini çekti. Binance’in toplam LUNC yakımı ise spot ve marjin alım satım fiyatlarından 31,83 milyarın üzerinde bulunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu Altcoin İçin Kritik Hamle! Fiyat Fırlar mı? 1

Öte yandan Binance’in LUNC yakma oranındaki düşüş, Nisan ayında spot ve piyasa süreç hacmindeki düşüşten kaynaklanıyor. Terra Classic, LUNC yakma kampanyasına yapılan katkıların düşmesiyle yakma oranında genel bir düşüşe şahit oldu. Borsanın LUNC spot ve marj alım satım fiyatlarının yüzde 100’ü yerine yüzde 50’sini yakması da LUNC yakma oranlarının düşmesine neden oldu.

Öte yandan btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Binance geçtiğimiz ay 1,6 milyar LUNC tokenı yaktı. Ayrıyeten Binance, 8,85 milyar Terra Luna Classic (LUNC) yakarak bu yıl Binance LUNC yakımlarının resmi dönüşünü gerçekleştirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu Altcoin İçin Kritik Hamle! Fiyat Fırlar mı? 2

Bununla birlikte, Terra Classic topluluğu öncelikle chaine faydayı geri getirmeyi artırmaya odaklanıyor. Yeni Joint L1 Task Force geliştirici kümesi, geçtiğimiz ay geliştirici kümesinden ayrılan çekirdek geliştirici Edward Kim ve Tobias “Zaradar” Anderson’ın ayak izlerini takip ediyor. Geliştirici kümesi, 31 Mayıs’ta Cosmwasm v1.1.0 yükseltmesi (parite) dahil olmak üzere Mayıs ayında büyük güncellemeler hedefliyor ve bu da Cosmos ve Terra Luna 2.0’daki projelerin ve inşaatçıların bir defa daha Terra Classic chaini üzerine inşa etmelerine imkan tanıyacak.

Peki LUNC fiyatı ne olacak?

Topluluk, LUNC ve USTC fiyatını 1 dolar düzeylerine canlandırmayı hedeflese de gayeye ulaşmak için topluluğun aylarca aralıksız çalışması gerekiyor. Terra Classic Canlanma Yol Haritası uyarınca gelişmeler şimdi erken kademede bulunuyor. Son 24 saat içerisinde LUNC fiyatı yüzde 3 paha kaybetti ve anlık olarak 0.000107 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatlik süreçte sırasıyla en yüksek ve en düşük kıymetleri 0.000112 dolar, 0.000106 dolar düzeyinde bulunuyor. Buna karşın süreç hacmi son 24 saatlik süreçte yükselişe geçti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu Altcoin İçin Kritik Hamle! Fiyat Fırlar mı? 3

Öte yandan fiyat, 0.00012 dolarlık temel dayanak düzeyinin altında süreç görmeye devam ediyor. Uzmanlara nazaran fiyat dayanağın üzerine çıkana kadar, LUNC fiyatı baskı altında kalmaya devam edecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap