Binance’den Bu 4 Altcoin’e Yönelik Duyuru: Delist Oluyorlar!

Binance’den Bu 4 Altcoin’e Yönelik Duyuru: Delist Oluyorlar!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’den Bu 4 Altcoin’e Yönelik Duyuru: Delist Oluyorlar!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, yeni duyurularıyla gündeme geldi. Borsa 16 ve 18 Mart’ta iki işlem çiftinin delist edileceğini bildirirken, popüler bir Blockchain ağındaki güncellemenin destekleneceğini açıkladı. İşte duyuruların detayları…

Binance, bazı altcoin projeleri için delist haberini verdi

Binance, bugünkü duyurusunda  bazı altcoin’lerde spot ve marj çiftlerinin borsadan kaldırılacağını duyurdu. Borsa, 16 Mart 2022, Türkiye saati ile 06.00’da Gnosis (GNO) / Binance USD (BUSD) ve Wrapped NXM (WNXM) / Bitcoin (BTC) çiftleri için marj ticaretinin durdurulacağını belirtti. Öte yandan, 18 Mart 2022 sabahında ise Gnosis (GNO) / Binance USD (BUSD), Wabi (WABI) / BNB (BNB) ve Wrapped NXM (WNXM) / Bitcoin (BTC) pariteleri için spot işlem sonlandırılacak.

BTC Piyasası: Binance’den Bu 4 Altcoin’e Yönelik Duyuru: Delist Oluyorlar! 1

Kullanıcılar yine de yukarıdaki varlıkları Binance’de bulunan diğer ticaret çiftlerinde takas etmeye devam edebilecek. Borsanın delist’e yönelik atacağı adımlar ise sırasıyla şu şekilde olacak:

  • 14 Mart 2022 itibarıyla Binance, GNO/BUSD ve WNXM/BTC’de izole marj borç alım işlemini askıya alacak.
  • 16 Mart 2022’de Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir ödeme yapacak ve GNO/BUSD ve WNXM/BTC izole marj çiftlerinde bekleyen tüm emirleri iptal edecek.
  • Ardından GNO/BUSD ve WNXM/BTC izole marj çiftlerini listeden çıkaracak.

Binance, Theta Network (THETA) güncellemesini destekliyor

Bir diğer duyurusunda borsa, popüler Blockchain ağlarından biri olan Theta Network (THETA)’te gerçekleştirilecek hard fork ve güncellemeyi destekleyeceğini açıkladı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Theta (THETA), video yayınları için özel olarak oluşturulmuş bir ağdır. Binance, Theta’nın güncellemesini ve hard fork’unu desteklerken belirli zaman dilimlerinde THETA işlemlerini askıya alacak.

BTC Piyasası: Binance’den Bu 4 Altcoin’e Yönelik Duyuru: Delist Oluyorlar! 2

THETA yükseltmesi ve hard fork’u, Theta Network blok yüksekliği 14.526.120’deyken, yani yaklaşık olarak 14 Mart 2022 TSİ 22.00’de gerçekleşecek. THETA para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 14 Mart 2022 TSİ 21.00 tarihinden itibaren askıya alınacaktır. THETA ticareti, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecek. Ağın stabilitesi teyit edildiğinde, para yatırma ve çekme işlemleri yeniden başlayacak.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap