Binance’den Avustralya’daki Yangın Savaşına 1 Milyon Dolarlık BNB Yardımı

Binance’den Avustralya’daki Yangın Savaşına 1 Milyon Dolarlık BNB Yardımı

Paylaş
Binance’den Avustralya’daki Yangın Savaşına 1 Milyon Dolarlık BNB Yardımı

Kriptokoin – Binance CEO’su CZ’den bugün önemli bir açıklama geldi ve Avustralya’daki yangınla mücadeleye 1 milyon dolarlık BNB desteğinin verileceği ifade edildi.

Binance’in konuyla ilgili yaptığı açıklamada orman yangınlarının neredeyse en başından beri Avustralya’da yıkım ve maddi hasarın önemli bir nedeni olduğu ve dünyanın bir çok yerinde meydana gelen yangınların hem ekolojik hem de ekonomik anlamda önemli kayıplara neden olduğu ifade edildi.

1 Milyon Dolarlık BNB

Binance Yardım Vakfı, bu felaketin etkisini hafifletmek ve daha sonra restorasyonu kolaylaştırmak için Avustralya Bushfire Bağış projesini başlatarak bu mücadeleye katılmaya karar verdiğini ifade ediyor. Binance Yardım Vakfı’nın kurucususu ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Avustralya Bushfire Bağışı projesine 1 milyon USD değerinde BNB bağışlayacak.

Bu projenin, kripto para birimi BNB’yi bağış olarak kabul ettiği belirtilen açıklamada, Binance Yardım Vakfı’nın blockchain tabanlı bağış platformunun yardım sürecinde % 100 şeffaflık sağladığı vurgulandı. Binance zaman zaman yaptığı yardımlarla gündeme geliyor. Ayrıca borsanın yeni listelenecek koinlerle ilgili olarak da farklı bir yaklaşımı söz konusu.

Binance listeleyeceği koinlerden aldığı ücreti yardım kuruluşuna aktarıyor. konuyla ilgili olarak Binance Listeleme Ücretlerinden Aldığı Paraları Kendi Yardım Kuruluşuna Bağışlayacak isimli makalemize bakabilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap