Binance’deki Bu 4 Altcoin İçin Yükseliş Beklentisi Var!

Binance’deki Bu 4 Altcoin İçin Yükseliş Beklentisi Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’deki Bu 4 Altcoin İçin Yükseliş Beklentisi Var!

Kripto analisti Lockridge Okoth’a nazaran, bu altcoin %55’lik bir kırılmaya hazırlanıyor. Analist Filip L, Lido Dao’nun %30 artacağını ileri sürüyor. Ayrıyeten analist XRP için tek yolun %25’lik bir bedel artışı olduğunu söylüyor. Son olarak analist Ekta Mourya, AVAX için sırada ne olduğunu pahalandırıyor.

Altcoin fiyatı %55 artabilir, ancak…

Monero (XMR) fiyatı, sırasıyla 163,9 dolar ve 148,8 dolar direnç ve takviye düzeyleri ortasında haftalarca süren konsolidasyonda kaldı. Bunun akabinde XMR, simetrik bir üçgen formasyonundan kaçmaya çalışıyor. Bu türlü bir teknik oluşum, her iki tarafta da bir kırılma olduğunu ve fiyat formasyondan çıktığında teyit edileceğini gösterir. Altcoin’in fiyat amacı, grafik formasyonundaki en uzun aralığın ölçülmesi ve kırılma noktasından üst üste bindirilmesiyle varsayım edilir.

Aşağıdaki grafiğe nazaran, altcoin fiyatı azalan trend çizgisinin üzerine başarılı bir formda çıkarsa %55 artabilir. Bu türlü bir harekette XMR için muhtemel maksat 251,7 dolar olacaktır. Günlük mum çubuğunun 163,9 dolar direnç düzeyinin üzerinde kapanması ise bu tezi doğrulayacak. 55’teki Göreli Güç Endeksi (RSI) üst taraflı daha fazla alan olduğunu gösterdi. Ortalama çizginin üzerindeki pozisyonu, boğaların piyasaya liderlik ettiğini gösterdi. Bunlarla birlikte, Monero fiyat artışı talihi daha yüksekti. RSI’ın Stokastik RSI’ın üzerine çıktığında XMR satın almak için bir sinyal verdiğine ve yükseliş tezini daha da desteklediğine dikkat edin.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’deki Bu 4 Altcoin İçin Yükseliş Beklentisi Var! 1XMR 1 günlük grafik

Santiment: XMR toplumsal hacminde %20 artış oldu

Santiment datalarına nazaran XMR, 4 Mart ve 26 Nisan tarihleri ortasında toplumsal hacim ölçütünde %20’lik bir artış kaydetti. Bu da toplumsal medya platformları ortasında token için bahsedilenlerin ve ilginin arttığını gösteriyor. Bu durum fiyat artışını açıklamakta ve yükseliş varsayımına güvenilirlik katıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’deki Bu 4 Altcoin İçin Yükseliş Beklentisi Var! 2

Tersine, ayılar piyasayı toparlarsa altcoin fiyatının düşmesi mümkün. Bu türlü bir aksine dönüşün muhtemel bir nedeni erken kar alma olacaktır. Ayıların tekrar canlanmasının, grafik formasyonunun altına inmeden evvel XMR’yi yükselen trend çizgisine yanlışsız göndermesi muhtemel. Günlük mum çubuğunun 148,8 dolar dayanak düzeyinin altında kapanması durumunda yükseliş tezini geçersiz olur.

Bu altcoin fiyatı kıymetli bir seviyeyi kıracak

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Lido Dao fiyatı, müspet bir pay senedi kuyruk rüzgârının kripto para üniteleri ve alt para ünitelerinde de oynamasıyla yükseliyor. Kuyruk rüzgarı, Salı gecesi kapanış zilinin akabinde Alphabet yararlarının şirketlerin reklam harcamalarını azaltmadığını ortaya koymasıyla ortaya çıktı. Bir sakinlik yaklaştığında, şirketler maliyetleri düşürmeye başlar. Ayrıyeten, reklam harcamaları çoklukla doğrama bloğundaki birinci ve en büyük harcamalardır.

LDO, Bitcoin fiyatı 30.000 doların üzerine çıkarken neredeyse tıpkı anda 2,20 doların üzerine çıktı. Önümüzdeki hafta 55 günlük SMA’da birinci ve tek pürüz olarak 2,40 dolar ile devam etmeyi bekliyoruz. Bu mahzur ortadan kalktığında, 3,00 dolara gerçek tek istikametli bir yükseliş mümkün. Bu doğrultuda, Nisan ve muhtemelen Mart ayları için yeni bir en yüksek düzeye ulaşmayı umuyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’deki Bu 4 Altcoin İçin Yükseliş Beklentisi Var! 3LDO 4 saatlik grafik

Aşağı taraflı daha büyük bir risk, boğaların 2,20 dolarlık kıymetli seviyeyi tutamaması. Bu durum çok fazla kâr alındığına işaret edecek. Hasebiyle, ralliyi değerli ölçüde zayıflatacaktır. Daha düşük bir taban görmek mümkün. Bu durumda, 2,00 dolarlık bir test ve aylık S1’de 1,92 dolara gerçek bir kırılma mümkün. Ardından% 12’lik bir satıştan sonra bir ölçü dayanak bulmayı bekleyin.

Ripple fiyatı büyük ölçüde artacak

Altcoin fiyatı, fiyat hareketinin hafta sonu boyunca 0,42 dolara yakın bir fiyat amacı öngörülerek düşmesi nedeniyle ayıların baskısı altındaydı. Bunun yerine, boğalar hafta sonu boyunca ve bu haftanın başında 55 günlük SMA’yı savundu. Ayılar ise her seferinde büyük bir satın alma buyruğu duvarına çarptı. Boğaların fiyat hareketindeki hisseleri büyük ölçüde arttı. Bu nedenle, XRP büyük bir kırılma için hazırlanıyor.

XRP ayıları, birkaç yanlış kırılma bile tetiklendiği için hayli kıymetli bir kayıp arıyor olmalı. Bu da artık bir ‘ayı tuzağı’ için yer açıyor. Bu yüzden, ayıların yakında taraf değiştirmesi mümkün. Ayrıyeten, kaybettikleri durumlarını kapatmak için piyasada XRP satın almak zorunda kalmaları mümkün. Bu, büyük bir çok talebi tetikleyecek. Ayrıyeten, XRP’nin çok yakında 0,58 dolara gerçek tepe yapmasına yol açacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’deki Bu 4 Altcoin İçin Yükseliş Beklentisi Var! 4XRP 4 saatlik grafik

Bu yükseliş fikrinin önündeki bir öge, üst taraflı bir testin kesin bir ret ile karşılanmasının akabinde Cuma günü olduğu üzere bir direnç düzeyi olduğu kanıtlanabilecek olan 0,48 dolar. Öbür bir ret, 55 günlük SMA’yı kırmak ve 0,42 dolara yanlışsız ilerlemek için kâfi. Bu senaryoda, bu sefer boğalar paylarını satmak zorunda kalacaktır. Ayrıyeten, bu süreçte %15’lik bir kayıpla keskin bir düşüşü tetikleyecektir.

Bu altcoin yararlarını sürdürebilir mi?

Avalanche, bir haftalık düşüş trendinden çıkarak sahiplerine yaklaşık %5 yarar sağladı. AVAX fiyat grafiğindeki bir boğa dönüş mum çubuğu formasyonu, muhtemelen ayı trendinin bittiğini teyit edecek. Aşağıdaki AVAX dört saatlik fiyat grafiğinde görüldüğü üzere, 17 Nisan’da 21,56 dolar düzeyinden 24 Nisan’da 16,59 dolara kadar değerli bir düşüşün akabinde altcoin fiyatı bir yükseliş trendi başlattı. AVAX’ın düşüş trendinin temelinde, 25 Nisan’da oluşan zirvesi dönen mum çubuğu formasyonu, ayıların varlığın denetimini kaybettiğinin ve boğaların devralmasının mümkün olduğunun bir işareti olarak kabul ediliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’deki Bu 4 Altcoin İçin Yükseliş Beklentisi Var! 5AVAX 4 saatlik fiyat grafiği

Topaç mum çubuğu formasyonu, AVAX’ta trendin değişmesi ve daha yüksek tepe ve daha yüksek taban düzeylerin oluşmasıyla teyit oldu. Altcoin fiyatı %38,2 Fibonacci düzeltmesi olan 16,88 dolardaki dayanağın üzerinde kaldığı sürece, yükseliş trendinin bozulmadan kalması beklenen. Bu düzeyin altındaki bir düşüş yükseliş tezini geçersiz hale getirir. Üst taraflı amaçlar 17,95 dolardaki 200 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ile 18,25 dolar ve 21,56 dolardaki haftalık ve aylık en yüksek düzeyler. Aşağı tarafta ise AVAX’ın 16,88 dolar, 16,66 dolar ve haftanın en düşük düzeyi olan 16,49 dolardan takviye bulması mümkün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap