Binance’de Yarın Tüm İşlemler Askıya Alınacak! İşte Detaylar

Binance’de Yarın Tüm İşlemler Askıya Alınacak! İşte Detaylar

Paylaş
Binance’de Yarın Tüm İşlemler Askıya Alınacak! İşte Detaylar

Kriptokoin.com – İşlem hacmiyle dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsalarından biri olan Binance, bugün kritik bir duyuru yayınladı. Binance 25 Kasım tarihinde TSİ 05:00’da bir sistem güncellemesi yapacak. Binance bu süreç içerisinde 2-4 saat kapalı kalacağını açıkladı.

Lider Bitcoin borsası Binance yarın 2-4 saatliğine kapalı olacak

Önde gelen Bitcoin ve kripto para borsalarından biri olan Binance, bugün önemli bir duyuru yayınladı. Borsa birkaç saatliğine kapalı kalacağını duyurdu:

Binance, 25 Kasım tarihinde TSİ 05:00’da başlayan programlı bir sistem yükseltme gerçekleştirecek. Yükseltme yaklaşık 2-4 saat sürecek. Binance, bu süre zarfında mevduat, para çekme, spot ve marj ticareti, C2C ticareti, borç verme ve itfa işlemlerinin yanı sıra alt hesaplardan, marj hesaplarından, vadeli hesaplardan ve fiat cüzdanlarından varlık transferlerini askıya alacak. Binance Futures işlemlerinde alım satım işleminin yükseltme döneminde etkilenmeyeceğini lütfen unutmayın. Bu yükseltmedeki ana gelişmeler şunlardır: Eşleştirme motorunun performans optimizasyonu.

Borsanın açıklamasına göre, Binance özellikle eşleştirme motorunun performansını iyileştirebilmek adına sistem güncellemesi yapacak. Binance bu güncellemeyi yaparken borsa kullanıcıları 2-4 saat boyunca borsada işlem yapamayacak. Bu güncelleme sonunda platformun en geç 9.00’a kadar açılması bekleniyor.

Borsa kapalı olduğu süre içinde hangi işlemler askıya alınacak?

Binance bu güncelleme süresi boyunca tüm para yatırma, para çekme, spot ve marjin ticareti, C2C ticaretini askıya alacağını belirtiyor. Ayrıca borsanın açıklamasına göre, kullanıcılar ayrıca borç verme ve itfa işlemlerinin yanı sıra alt hesaplarından, marjin hesaplarından, vadeli işlem hesaplarından ve fiat cüzdanlarından varlık transferi yapamayacaklar. Binance açıklamalarının devamında şu önemli uyarıya da yer veriyor:

Yükseltme tamamlandıktan sonra, başka bir duyuru yapacağız ve kullanıcılara siparişleri iptal etme, para yatırma işlemlerini iptal etme, çekme işlemlerini yapma ve işlemlere devam etmeden önce hesapla ilgili tüm diğer işlevleri kullanma konusunda 30 dakikalık bir pencere sunacağız. Vadeli İşlem ve Marj pozisyonları açık olan kullanıcıların, yükseltme sırasında oluşabilecek fiyat dalgalanmalarını hafifletmek için yükseltme başlamadan önce teminat bakiyelerini yeniden değerlendirmeleri önerilir. 2-4 saatlik yükseltme süresi en iyi tahminlere dayanıyor ve bu süre değişebilir. Her zaman olduğu gibi, çeşitli sosyal medya kanallarımızda güncellemenin ilerleyişiyle ilgili düzenli iletişimi sürdüreceğiz.

Borsa ile ilgili son dönemdeki kritik gelişmeler için “Binance CEO’su “Saf FUD” Dedi ve Bazı Bitcoin Borsalarına Sert Çıktı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap