Binance’de Listelenecek Sıradaki Altcoin Belirli Oldu!

Binance’de Listelenecek Sıradaki Altcoin Belirli Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’de Listelenecek Sıradaki Altcoin Belirli Oldu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 33. Launchpool projesi Sui ile canlı yayına geçecek. Ayrıyeten, kâfi likidite sağlandığında altcoin projesini listesine ekleyecek.

Binance, Launchpool projesi bu altcoin ile yayına girecek

Resmi haberlere nazaran Binance, BNB, TUSD ile çıkarılabilen 33. Launchpool projesi Sui (SUI) ile canlı yayına geçecek. Kullanıcılar, SUI mükafatlarını almak için 1 Mayıs’ta Launchpad web sitesindeki SUI madencilik havuzuna BNB ve TUSD yatırabilir. Böylelikle, toplam 2 gün boyunca SUI çıkarmak mümkün olacak.

Sui, move programlama lisanına dayalı bir DPoS Katman-1 Blockchain. Duyuruda, web sayfasının Launchpool başlamadan evvel yaklaşık 4 saat içinde kullanıma sunulacağı belirtiliyor. Launchpool için SUI token mükafatları 40.000.000 (toplam token arzının %0,4’ü). Birinci dolanımdaki SUI arzı 528.273.717 (toplam token arzının %5,28’i) ve toplam token arzı 10.000.000.000 SUI.

Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere, SUI çiftçilik devri 1-2 Mayıs ortasında başlayacak. Kullanıcı mükafatlarını hesaplamak için her saat kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin anlık manzaraları alınacak. Ayrıyeten, bunlar da her saat güncellenecek. Kullanıcıların mükafatlarını biriktirmesi mümkün (her saat hesaplanacak). Ayrıyeten bu mükafatları istedikleri vakit direkt spot hesaplarına talep etme imkanları var. Her havuzun yıllık yüzde getirisi (APY) ve toplam havuz bakiyesi gerçek vakitli olarak güncellenecek.

BTC Piyasası: Binance’de Listelenecek Sıradaki Altcoin Belirli Oldu! 1

Tokenleri bir seferde sırf bir havuzda stake eme imkanı olacak. Ayrıyeten, kullanıcıların fonlarını rastgele bir gecikme olmaksızın istedikleri vakit geri çekmesi mümkün. Buna ek olarak, mevcut öteki havuzlara çabucak dahil olma imkanları da olacak. Her havuzda stake edilen tokenleri ve ayrıyeten talep edilmemiş mükafatları, her çiftçilik devrinin sonunda otomatik olarak her kullanıcının spot hesaplarına aktaracak.

Binance, kaideler karşılandığında SUI’yi listeleyecek

Bu ortada, Binance, likidite ihtiyacı karşıladığında SUI’yi listeleyecek. Bu kapsamda, SUI/BTC, SUI/USDT, SUI/TUSD ve SUI/BNB süreç pariteleriyle ticarete açacak. Borsa, kullanıma hazır olduğunda kesin tarih ve zamanlamayı açıklayacak. Ayrıyeten, kullanıcıların bir sonraki duyuruya kadar SUI/TUSD süreç paritesinde sıfır piyasa yapan fiyatından yararlanması mümkün.

BTC Piyasası: Binance’de Listelenecek Sıradaki Altcoin Belirli Oldu! 2

Sui’nin halihazırda OKX, Bybit ve Kucoin borsalarında mevcut olduğunu belirtmek gerekiyor. Uzmanlar, Binance’deki lansmanla birlikte Sui’nin daha fazla görünürlük kazanmasını ve kripto topluluğunda daha geniş bir kitleye ulaşmasını bekliyor.

Özetle, Sui’nin Binance Launchpool’da piyasaya sürülmesi, kullanıcıların 2 gün boyunca SUI tokenlerini toplaması için heyecan verici bir fırsat. Binance’in SUI’yi borsasında listeleme kararı, projenin potansiyelinin bir ispatı. Bunun, Sui’nin kripto piyasasında daha geniş bir formda benimsenmesinin önünü açması mümkün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap