Binance Yöneticisinden Önemli Türkiye Açıklamaları

Binance Yöneticisinden Önemli Türkiye Açıklamaları

Paylaş
Binance Yöneticisinden Önemli Türkiye Açıklamaları

Kriptokoin – Kripto para dünyasının vazgeçilmezleri arasında kuşkusuz borsalar yer alıyor. Borsalar hem faaliyetlerini ilerletmek hem de genişlemesini sürdürmek adına çeşitli planlar yapıyor.

Alanın en çok plan yapıcılarından biri ise lider Bitcoin Borsası Binance. Şimdi Binance aralarında Türkiye’nin de olduğu ülkeler için birtakım planlarının hazır olduğunu ifade ediyor.

Binance’in yöneticilerinden Gin Chao, Binance’in Türkiye’ye yönelik olarak stratejileriyle ilgili bilgili veriyor ve Changpeng Zhao’nun Türkiye’ye yapmayı planladığı ziyaretle ilgili olarak açıklamalarda bulunuyor:

Gin Chao, Binance ekibiyle birlikte dünyanın farklı ülkelerine gittiklerini ve buralarda derinlemesine araştırmalar yaptıklarını ifade ediyor. Hangi ülkede nasıl bir yatırımın yapılacağını belirlemeye çalıştıklarını ifade eden Chao, Türkiye’ye yönelik attıkları adımların yeni olmadığını yaklaşık olarak bir yıllık planın bir yansıması olduğunu vurguluyor.

Binance’in tek hedefinin Türkiye olmadığının altını çizen Gin Chao Türkiye’nin içinde bulunduğu ortamın ekonomik dalgalanmalara açık olduğuna dikkat çekerek bu durumun gündelik yaşamda kripto paraların kullanımına yönelik önemli bir gösterge olabileceğini ifade ediyor.

Daha önceden Binance CEO’su Changpeng Zhao, Türkiye Zirvesi’ne Katılacak! haberimizde sizleri bilgilendirdiğimiz üzere Changpeng Zhao, Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’ne katılacak ve burada bir konuşma yapacak.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap