Binance Yarışma Yapacağını Duyurdu

Binance Yarışma Yapacağını Duyurdu

Paylaş
Binance Yarışma Yapacağını Duyurdu

En büyük Bitcoin borsası olan Binance, yayınladığı duyuruda yeni bir yarışma düzenleyeceklerini açıkladı. Düzenlenecek olan bu yarışma ise kripto para cüzdanı yarışması. Binance’ın düzenleyeceği bu yarışma 28 Nisan ile 4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Planlanan bu yarışmanın konusu ise Matic Network oluşturuyor. Bilindiği üzere Matic Network projesi bir Binance Launchpad projesidir. Bu yarışma yalnızca Binance kullanıcılarına yönelik. Test maksatlı bir ödül projesi olarak duyurulan bu yarışmanın ödülü ise tam 60 bin dolar değerinde MATIC tokenı olduğu öğrenildi.

Matic Network, 3 bin yatırımcıyı rastgele seçecek ve bedava MTEST tokenlarından faydalanarak kolay bir işlemi iletecek. Tabi bunun için Matic Wallet’ın indirilmesi gerek. Aksi halde buna dahil olamazsınız. Bu 3 bin kişiden her biri 20 dolar değerinde MATIC tokenı elde edecek. Yarışma hakkında detaylı bilgiyi ve kupon kodlarını, etkinlik sayfasından elde edebilirsiniz. Binance yetkilileri tarafından yapılan duyuruda, Matic Network’un testnet uygulaması olduğu belirtiliyor. Bu sebepten ötürü cüzdandaki konumlara kesinlikle token gönderilmemesi gerektiği vurgulanıyor.

Binance’ın düzenlemiş olduğu bu yarışmaya nasıl katılırım diye merak ediyorsanız, ilk yapmanız gereken uygulamayı indirmek. Google Play Store ve App Store üzerinden uygulamayı yükledikten sonra etkinlik sayfasında belirtilen kupon kodunu girmeniz yeterli gelecektir. Bu şekilde oluşturulan data içerisinden rastgele belirlenecek 3 bin kişiye 20’şer dolarlık MATIC tokenı verilecek. Ödüllerin ne zaman verileceği ise henüz netleşmiş değil.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap