Binance ve Huobi arasında büyük Bitcoin akışı

Binance ve Huobi arasında büyük Bitcoin akışı

Paylaş
Binance ve Huobi arasında büyük Bitcoin akışı

Kripto para borsaları Binance ile Huobi arasında Bitcoin transferleri konusunda güçlü bir bağlantı var.

Kripto para veri şirketi TokenAnalyst, sekiz önde gelen kripto para borsası arasındaki Bitcoin giriş ve çıkışlarını gösteren bir grafik paylaştı. Grafiğin en çarpıcı tarafı, çarpıcı miktarda Bitcoin’in Huobi’den Binance’e aktarılmış olmasıydı. İnceleme altına alınan sekiz borsa arasındaki akışlar içinde en büyük BTC akışı Huobi’den Binance’e gerçekleşti. 2019 yılının başından bu yana Singapur merkezli kripto para borsası Huobi’den doğrudan Binance tarafından kontrol edilen cüzdanlara 2.3 milyar dolar değerinde 259,722 BTC gönderildi. Bu miktar, toplamda 48,000 işlemde taşındı. Her bir işlemde taşınan ortalama tutar 5.4 BTC’ydi.

Öte yandan ikinci en büyük BTC akışı ise Binance’ten Huobi’ye gerçekleşti. Malta merkezli borsadan Huobi’ye 44,000 işlemde 1.2 milyar dolar değerinde 136,638 BTC transfer edildi. İşlem başına taşınan ortalama miktar ise 3.1 BTC oldu.

Diğer borsalar arasındaki Bitcoin akışları Binance ile Huobi arasındaki kadar baskın değildi. Birçoğu yaklaşık 5000 BTC ila 60,000 BTC arasında değişen ve miktarın fazla olmadığı dağıtık bir akışa sahipti.

Kaynak: TokenAnalyst

Bu noktada Binance ve Huobi arasındaki Bitcoin akışlarının bu kadar yüksek oluşunun nedeni merak ediliyor. Bazı piyasa gözlemcileri, nedenin arbitraj olabileceğini öne sürdüler.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap