Binance ve Brave’den Yeni Ortaklık

Binance ve Brave’den Yeni Ortaklık

Paylaş
Binance ve Brave’den Yeni Ortaklık

Blockchain tabanlı web tarayıcısı Brave, kripto para devi Binance ile yeni bir ortaklığa imza attı. Brave kullanıcıları artık doğrudan Binance üzerinden işlem yapabilecekler.

Alım-Satım İşlemleri

Brave tarayıcısını kullanan yatırımcılar tarayıcının içinden kolayca Binance.com’a ve Binance US’e erişebilecekler. Yatırımcılar bu sayede kripto para alıp satabilecek, hesap bakiyelerine bakabilecek ve para yatırma adreslerini görebilecekler.

Kaynak: Binance Blog

Binance tarafından yapılan açıklamalara göre yatırımcılar Brave tarayıcısını kullanırken Bitcoin, Ether, XRP, Litecoin ve daha birçok farklı kripto parayla işlem yapabilecekler.

Brave tarayıcısı günümüzde “gizlilik-odaklı” bir tarayıcı olduğu için elbette kişisel verilerin gizliliğine büyük önem veriyor. Dolayısıyla yatırımcılar tarayıcının içindeki Binance widget’ı ile işlem yaparken de kişisel verilerini koruyabilecekler.

Kullanım Kolaylığı

Hem Binance hem de Brave yetkilileri bu ortaklık sayesinde artık kripto para ticareti yapmanın çok daha kolay olduğunu düşünüyorlar. Brave’in CEO’su ve kurucu ortağı olan Brendan Eich, ortaklık hakkında şunları söylüyor:

“Kripto para ticareti özellikle bu işlere pek aşina olmayan insanlar için çok karmaşık olabiliyor. Ama Brave’deki Binance entegrasyonu ile birlikte bu işlemleri yapmak artık çok daha basit.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao da Brave ile kurdukları bu ortaklık sayesinde insanların “daha güvenli” bir şekilde kripto para alıp-satabileceklerini belirtiyor.

Şu an için yalnızca Brave’in Nightly adlı masaüstü versiyonunda kullanılabilen bu özellik, nisan ayı içerisinde her türlü masaüstü sürümünden kullanılabilecek.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap