Binance ve Amber destekli Symbiosis Finance’ten Türkiye yarışması

Binance ve Amber destekli Symbiosis Finance’ten Türkiye yarışması

Paylaş
Uzman Coin: Binance ve Amber destekli Symbiosis Finance’ten Türkiye yarışması

Symbiosis sponsorluğunda

Yakın zaman önce mainnet’i devreye alan ve Binance Labs, Blockchain.com, Amber gibi önde gelen şirketler tarafından desteklenen Symbiosis Finance, Türkiye’deki kullanıcılarına özel bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında en az 100 dolar değerinde swap (al-sat) işlemi yapan kullanıcılar, 500 dolarlık özel bir çekiliş havuzundandan yararlanacaklar. 10 şanslı katılımcı, kişi başı 50 dolar değerinde USDT kazanacak!

Symbiosis hacim yarışmasına nasıl katılabilirsiniz?

İşte yapmanız gerekenler:

https://app.symbiosis.finance/swap adresine girin. Destekleyen cüzdanlar ile uygulamaya bağlanın. (MetaMask cüzdanı önerilir)Swap kısmına girerek istediğiniz ağ ve kripto parayı seçin, alt kısımdan hangi ağda hangi coin’i elde etmek istediğinizi belirtin.Approve’a (izin verme işlemi) tıklayın. Cüzdanınıza izin verin, ardından ‘’Swap Now’’ butonuna tıklayın.İşleminiz ağda belirli sayıda onay aldıktan sonra onaylanacak ve seçtiğiniz ağda seçtiğiniz coin hesabınıza yatırılacak.Gereken bilgilerini bu forma yazın.

Başlangıç: 24 Mart, TSİ 18.00
Bitiş: 26 Mart, TSİ 18.00

Not: Çekilişe dair video Symbiosis Türkiye grubunda yayınlanacak

Symbiosis Finance nedir?

Symbiosis ağlar arasında istediğiniz kripto paralar ile direkt işlem yapmanızı sağlayan bir üçüncü parti uygulamadır. Şu anda desteklediği ağlar arasında Avax, Polygon, BSC, Ethereum bulunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap