Binance Vadeli İşlem Platformuna Litecoin’i Ekliyor

Binance Vadeli İşlem Platformuna Litecoin’i Ekliyor

Paylaş
Binance Vadeli İşlem Platformuna Litecoin’i Ekliyor

Binance bundan bir saat önce Litecoin yatırımcılarını sevindirecek yeni bir duyuru yayınladı. Şirketin duyurusuna göre Litecoin yatırımcıları artık LTC ile vadeli işlem ticareti de yapabilecekler.

LTC Ekleniyor

Binance‘in bundan birkaç ay önce kurduğu Binance Futures platformu kısa süre içerisinde hızla büyüdü. Görünüşe göre Binance bu platformu büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Binance geçtiğimiz son birkaç hafta içerisinde platforma Ethereum, Bitcoin Cash ve XRP gibi kripto paraları eklemişti. Binance ayrıca bundan yalnızca bir gün önce EOS ile ilgili bir duyuru yapmıştı.

Binance bugün vadeli işlem platformuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı ve Litecoin’i de platforma ekleyeceğini duyurdu. Binance bu hamlesiyle birlikte insanlara Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin ve EOS ile vadeli işlem ticareti yapma imkanı sunmuş olacak. Litecoin yatırımcıları yarın TSi 11:00’dan itibaren 75 kata kadar varan kaldıraç oranlarıyla işlem yapabilecekler.

Litecoin fiyatı geçtiğimiz günden beri Bitcoin ile birlikte yükseliyor. Binance’in duyurusuyla birlikte LTC fiyatı yeniden harekete geçti. Coinmarketcap verilerine göre LTC son yirmi dört saat içerisinde yüzde 4’ten fazla değer kazandı.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap