Binance Tarih de Verdi: O Altcoin Listelenecek!

Binance Tarih de Verdi: O Altcoin Listelenecek!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Tarih de Verdi: O Altcoin Listelenecek!

Binance, 32. projesini Binance Launchpad’de tanıttı: Arkham (ARKM). Arkham için merakla beklenen token satışı, Launchpad abonelik formatını takip ederek kullanıcılara bu yenilikçi projeye katılma bahtı sunacak. İşte detaylar…

Binance, ARKM’ı listeliyor

Arkham Token Satışı, adil ve şeffaf bir süreç sağlamak için belli özelliklerle işleyecek. Binance, 11 Temmuz 2023’dan başlayarak 17 Temmuz 2023 saat 03:00’a kadar altı günlük bir mühlet boyunca kullanıcı Binance Coin (BNB) bakiyelerini kaydedecektir. Her bir kullanıcı için kesin BNB tutma ölçüsü, daha evvel duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplama usulü kullanılarak altı günlük mühletin ortalaması olarak belirlenecektir. Artık Arkham Token satışının detaylarını inceleyelim:

  • Token ismi: Arkham (ARKM)
  • Launchpad’deki sabit piyasa kıymeti: 2.500.000 ABD Doları
  • Kullanıcıların alabileceği azamî kıymet: 15.000 USD (300.000 ARKM’ye eşdeğer)
  • Toplam token arzı: 1.000.000.000 ARKM
  • Binance Launchpad’e tahsis edilen toplam token: 50.000.000 ARKM (Toplam Token Arzının %5’i)
  • Halka açık satışta token fiyatı: 1 ARKM = 0,05 USD
BTC Piyasası: Binance Tarih de Verdi: O Altcoin Listelenecek! 1

Launchpad’e yönelik hazırlık süreci ise şu biçimde:

  • Hazırlık Devri (11 Temmuz 2023-17 Temmuz 2023): Bu periyotta Binance, altı günlük mühlet boyunca saatlik anlık manzaralarla kullanıcı BNB bakiyelerini hesaplayacaktır. En son ortalama günlük BNB bakiyesi, kullanıcıların sonraki abonelik devrinde taahhüt edebilecekleri azamî BNB ölçüsünü belirleyecektir.
  • Abonelik Periyodu (17 Temmuz 2023-18 Temmuz 2023): Abonelik bu tarihte tüm uygun kullanıcılar için açılacak ve yirmi dört saatlik bir mühlet boyunca devam edecektir. Kullanıcılar, BNB’lerini taahhüt etmeden evvel Token Satın Alma Kontratını birebir anda imzalamalıdır. Kullanıcılar BNB’lerini taahhüt ettiklerinde, fonlar kilitlenecek ve son token dağıtımına kadar transfer, para çekme yahut ticaret üzere fonksiyonlara erişemeyeceklerdir.
  • Hesaplama Periyodu (18 Temmuz 2023- 18 Temmuz 2023) Abonelik devrinin sonunda Binance, aboneliği kapatacak ve token tahsisatlarının hesaplanmasına başlayacaktır.
  • Nihai Token Dağıtımı (18 Temmuz 2023): Her iştirakçi için en son token tahsisi hesaplanacak ve ilgili BNB ölçüsü kilitli BNB bakiyesinden düşülecektir. Düşüldükten sonra, hem ARKM tokenleri hem de kalan BNB iştirakçilerin spot cüzdanlarına aktarılacaktır.
BTC Piyasası: Binance Tarih de Verdi: O Altcoin Listelenecek! 2

Arkham nedir?

Şimdi, Arkham’ın neyi başarmayı hedeflediğine daha yakından bakalım. Kripto ve içindeki zekanın rolü hakkında yedi tez üzerine kurulan Arkham, Facebook üzere platformlarda takma isimden gerçek kimliğe geçişe misal formda, Blockchain kimliklerinin gerçek dünya kimlikleriyle kontaklı olduğu bir gelecek öngörüyor. Arkham, kripto datalarına erişimin merkezi olmaması gerektiğine ve böylelikle süreç bilgilerinin tahliline ve işlenmesine daha geniş iştirak sağlanması gerektiğine inanıyor. Proje ayrıyeten kriptonun global finans sisteminin ayrılmaz bir kesimi olma yolunda ilerlediğini ve daha verimli ve sağlam bir alternatif sunduğunu tez ediyor.

Arkham, kripto istihbarat araçlarının yaygın bir biçimde benimseneceğini ve kripto ekosistemindeki çeşitli iştirakçiler ve gözlemciler için bir yardımcı program olarak hizmet edeceğini öngörüyor. Ayrıyeten, kripto istihbarat iktisadının klasik finansal bilgi piyasasını yansıtarak yıllık 30 milyar doları aşacağını öngörüyorlar. Proje, süreçlerin ardındaki bireyleri yahut varlıkları anlamak kripto faaliyetlerini anlamanın anahtarı olduğundan, varlık tabanlı kripto data tahlilinin değerini vurguluyor. Son olarak Arkham, kripto istihbaratının sanayi içinde kendi kendini düzenlemede çok kıymetli bir rol oynayacağına ve dış düzenleme gereksinimini azaltacağına inanmakta.

BTC Piyasası: Binance Tarih de Verdi: O Altcoin Listelenecek! 3

Özetle Arkham, kullanıcılara anonimleştirilmiş, varlık tabanlı istihbarat sunan kapsamlı bir kripto istihbarat platformu sağlamayı amaçlamaktadır. Arkham, süreç datalarını toplayarak, bir ortaya getirerek ve ilişkilendirerek kripto faaliyetlerinin eksiksiz bir fotoğrafını oluşturmayı amaçlamaktadır. Proje, uygun fiyatlı olmayı, tüm kullanıcılar için erişilebilirliği sağlamayı ve ticaret, uyumluluk, araştırma ve portföy takibi üzere çeşitli kullanım durumlarını desteklemeyi amaçlamaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap