Binance Smart Chain, 500 milyon dolarlık yatırım programı açıkladı

Binance Smart Chain, 500 milyon dolarlık yatırım programı açıkladı

Paylaş
Uzman Coin: Binance Smart Chain, 500 milyon dolarlık yatırım programı açıkladı

Geçtiğimiz ay Binance.com tarafından Binance Smart Chain’in gelişimi için ayrıldığı duyurulan 1 milyar dolarlık fon kapsamında 500 milyon dolarlık bir yatırım programı açıklandı.

Yatırım programı kapsamında, ana akım benimsemeyi hızlandırmak ve eski finansal altyapılara yenilikçi alternatifler kazandırmak amaçlanıyor. Yarım milyar dolarlık fon, projelere ve girişimlere yapılacak doğrudan yatırımların yanı sıra farklı alanlarda endüstri liderleriyle ortak yatırım iş birlikleri geliştirilerek dağıtılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Binance’ten SHIB/DOGE paritesi adımı

Açıklamada yeni DeFi protokolleri oluşturmaktan GameFi/SocialFi, zincirler arası platformlara kadar geniş bir yelpazede girişimciler ve yaratıcılarla görüşmelerin sürdüğü kaydedildi. Odak alanların ise şunlar olacağı belirtildi:

Merkeziyetsiz bilgi işlem ve Web3 altyapısıGaming/GameFiWeb ve geliştirici araçlarıİleri düzey DeFiSocialFiGerçek dünya varlıkları

Bu alanlardaki projelerin her biri için hisse veya token’lara karşılık olarak 1 milyon dolara kadar yatırım yapılacak. Öte yandan pazar lideri girişimler de ortak yatırım iş birliği altında başvuru yapmaya çağrıldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap