Binance Smart Chain, 15 Şubat gününü işaret etti

Binance Smart Chain, 15 Şubat gününü işaret etti

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Smart Chain, 15 Şubat gününü işaret etti

Binance Smart Chain’in resmi Twitter hesabından paylaşılan bir gönderiyle 15 Şubat 2022 tarihi işaret edildi. Gönderide, “Bu tarihi not alın” ifadesine yer verilirken herhangi bir detay belirtilmedi. Öte yandan yayınlanan teaser’ın önemli bir güncellemenin ön duyurusu olabileceği düşünülüyor.

Paylaşımın BNB ve CAKE başta olmak üzere Binance ekosisteminde yer alan token’ların fiyatına bir etkisi olmadı.

1 milyar dolarlık fon ayrılmıştı

Geçtiğimiz aylarda Binance.com tarafından Binance Smart Chain’in gelişimi için 1 milyar dolarlık fon ayrılmıştı. Bu fon kapsamında Kasım ayında yarım milyar dolarlık bir yatırım programı açıklanmış, Binance Smart Chain’deki yenilikçi projelere destek sağlanacağı bildirilmişti. Ayrıca Aralık ayında da Binance Smart Chain ile Animoca Brands, 200 milyon dolarlık bir fon oluşturdular. BSC, bu meblağı 1 milyar dolarlık fondan karşılayacağını belirtirken söz konusu fonla BSC üzerindeki blok zinciri tabanlı oyun projelerine yatırım yapılacağı ifade edilmişti.

Binance’in kripto parası BNB, TSİ 00.25 itibari ile 399 dolardan işlem görüyor. Rekor seviyesi 691 dolar olan BNB, birkaç gün önce 445 dolardan alıcı buluyordu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap