Binance Resmen Japonya Pazarında!

Binance Resmen Japonya Pazarında!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Resmen Japonya Pazarında!

Binance, satın aldığı Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) isim değişikliğine götürerek Binance Japan olarak hizmete sokuyor.

Japonya’daki lokal basına düşen haberlere nazaran Binance, Japonya’daki hizmetlerini tekrar başlatmayı planlıyor. Geçtiğimiz yılın kasım ayında Japonya merkezli borsa SEBC’i satın alan Binance, borsanın ismini Binance Japan olarak değiştirecek. Binance Japan’ın hizmetlerini bu yılın haziran ayında başlatması planlanıyor.

Binance, Japonya Ayağını Hizmete Sokacak

Binance, Japonya merkezli kripto borsası Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) satın almıştı. Düzenlenmiş borsa olan SEBC, Binance’in Japonya’ya yayılma siyasetinin bir modülü oldu. Son olarak Binance, SEBC’i kapatma ve Binance Japan olarak tekrar başlatma kararı aldı.

SEBC’in hizmetlerini 31 Mayıs tarihinde sonlandıracağı aktarıldı. Bu nedenle borsa, kullanıcılarının 28 Mayıs’a kadar varlıklarını borsadan çekmesini talep etti. 5 Haziran’dan sonra, SEBC’te kalan kullanıcı varlıkları otomatik olarak Japon yenine dönüştürülecek. Bu varlıklar, kullanıcıların banka hesaplarına otomatik olarak gönderilecek.

SEBC’in Binance Japan olarak tekrar piyasaya çıkması ise bu yılın haziran ayında gerçekleşecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap