Binance, Porto ve Lazio’dan sonraki fan token kulübünü açıkladı: Santos!

Binance, Porto ve Lazio’dan sonraki fan token kulübünü açıkladı: Santos!

Paylaş
Uzman Coin: Binance, Porto ve Lazio’dan sonraki fan token kulübünü açıkladı: Santos!

Binance borsası, taraftar token’ını çıkaracağı yeni kulübü açıkladı. Brezilya’nın efsane kulüplerinden Santos, Binance Launchpool’daki 26’ıncı, futbol kulüpleri açısından da üçüncü proje oldu.

Türk lirası ile de işlem paritesi açılacak

Kullanıcılar, Binance’in kendi token’ları olan BNB ve BUSD’lerini kilitleyerek, bu gece yarısı saat 03.00’dan itibaren 30 günlük getiri (farming) işlemlerine başlayabilecekler. SANTOS token 1 Aralık’ta da TSİ 14’ten itibaren borsada listelenecek. Token’ın Türk lirası ile de işlem çifti olacak. İşlem çiftleri ilk etapta SANTOS/BTC, SANTOS/TRY, SANTOS/BRL ve SANTOS/USDT olarak belirlendi.

BNB kilitleyenlere büyük avantaj

Maksimum token arzı 30 milyon olurken, Launchpool token ödülü de toplam arzın yüzde 5’ine tekabül eden 1,5 milyon ile sınırlandırıldı. Stake işlemleri için bir üst sınır bulunmazken, stake yapacak kullanıcıların KYC uyumluluk aşamalarını tamamlamış olması gerekiyor. BNB kilitleyenler, BUSD kilitleyenlere oranla çok daha fazla ödül kazanma şansına sahip olacaklar. Launchpool için ayrılan 1,5 milyonluk SANTOS token’ın yüzde 80’i BNB, yüzde 20’lik kısmı ise BUSD kilitleyenler için ayrıldı.

Bilindiği üzere üm zamanların en iyi oyuncularından biri olarak gösterilen efsane isim Pele ve bu dönemin yıldızı Neymar, Santos altyapısından çıktılar. Pele yaklaşık 20 yıl Santos forması giydi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap