Binance Piyasa Buyruklarını Durdurduğunu Açıkladı!

Binance Piyasa Buyruklarını Durdurduğunu Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Piyasa Buyruklarını Durdurduğunu Açıkladı!

Dünya’nın en büyük kripto para borsası Binance, etkin alım-satım yapan kullanıcıları ilgilendiren kıymetli bir duyuru yaptı. Dakikalar evvel Twitter hesabından paylaşım yapan Binance, teknik bir aksaklık nedeniyle spot ve marjin piyasalarda direkt piyasa buyruklarını durdurduğunu açıkladı.

https://twitter.com/binance/status/1681607207840890881

Binance

“Önceki bir güncellemenin akabinde tespit edilen teknik problemler nedeniyle tüm spot ve marj ticaret çiftleri için kimi piyasa buyruğu fonksiyonlarını süreksiz olarak duraklattık. Piyasa Emri-Miktar üzerinden piyasa buyruğu verebilirsiniz. Takımımız şu anda sorunu çözmek için çalışıyor ve düzelttiğimizde haber vereceğiz.”

Bir evvelki güncellemenin akabinde oluşan sorunu farkeden geliştiriciler, takımın tahlil için çalıştığı vurgusunu yaptı. Dev borsa, verdiği bilgiler ile müşterilerin tasasını de giderdi.

Kripto para alım-satımı yapmak isteyen yatırımcılar Piyasa Buyruğu yerine fiyatı belirledikleri Limit Buyruk yahut Piyasa Emri-Miktar seçeneği ile süreçlerine devam etme imkanına sahip olacak.

BTC Piyasası: Binance Piyasa Buyruklarını Durdurduğunu Açıkladı! 1

Haberin akabinde Bitcoin ve altcoin ticaretinde şimdilik rastgele bir olumsuz durum meydana gelmedi. Bitcoin an itibariyle 30.000$’a yakın düzeyde süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap