Binance, Papara ortaklığını resmen ilan etti: İşte detaylar

Binance, Papara ortaklığını resmen ilan etti: İşte detaylar

Paylaş
Binance, Papara ortaklığını resmen ilan etti: İşte detaylar

Lider küresel kripto para borsası Binance bugün global ve Türk kullanıcılarını, Kripto Alım ve Satım platformundan yerel para birimiyle doğrudan kripto para satın alınmasına imkan tanıyan TRY geçiş kanalının ön açılışıyla karşılıyor.

Binance, Türkiye merkezli Papara ile ortak çalışacak. Papara, kullanıcıların 16 farklı Türk bankasından havale yaparak TRY ile BNB, BTC, ETH, XRP ve BUSD satın almasına olanak tanıyan yasal düzenlemeye tabi ve güvenli bir ödeme servis sağlayıcısı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, “Türkiye, kriptoya karşı hızla artan bir ilginin ve en yüksek taleplerden birinin görüldüğü çok hareketli bir ülke. Türkiye geçtiğimiz yılda ülkenin ekonomik belirsizliklerle karşı karşıya kalmasının ardından hızla kripto paraları benimsedi. Bu da küresel ekonomik piyasalarla korelasyon gösteriyor fakat Türkiye’deki oran komşusu olduğu Avrupa ülkelerinin iki katı” dedi.

Papara Yönetim Kurulu Başkanı Ahmed Karslı ise “Türkiye’deki etkileyici kripto para ve blockchain benimsenme oranı ülkenin genç ve dinamik nüfusunu yansıtıyor. Papara olarak Türk kripto para topluluğuna 2017’den beri hizmet veriyoruz ve bunu Binance’te Türk Lirasını yatırma ve çekmeye imkan tanıyarak devam ettirmekten gurur duyuyoruz” yorumunu yaptı.

Entegrasyon sayesinde kullanıcılar Papara aracılığıyla, bir KYC sürecinin ardından doğrudan TRY yatırıp çekebilecek ve borsa cüzdanlarındaki TRY bakiyeleriyle anında kripto satın alabilecek. Ek fonksiyonlar ve özellikler ileri bir tarihte duyurulacak.

Papara’nın süreçleri, işlem masrafları ve yatırma işlemleri dahil banka desteği hakkında daha fazla bilgi şöyle:

Papara’ya 16 farklı bankadan havale ile para yatırmak ücretsiz.Binance’e yapılan yatırma işlemlerinde en fazla 100 TRY olacak şekilde %1 işlem ücreti alınır.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap