Binance, NFT platformunda yer alacak ilk isimleri açıkladı

Binance, NFT platformunda yer alacak ilk isimleri açıkladı

Paylaş
Uzman Coin: Binance, NFT platformunda yer alacak ilk isimleri açıkladı

Dünyanın en büyük hacme sahip borsası olan Binance, koleksiyonlarını borsanın NFT piyasasında sergileyecek olan isimleri açıkladı.

Nisan ayında NFT platformunu açıklayan Binance’in 24 Haziran’da faaliyete geçmesi hedeflenen NFT piyasasında ürünleri sergilenecek isimler arasında eski yıldız futbolcu Michael Owen ile borsanın daha önceden anlaşmaya vardığı Bayern Münih’li genç oyuncu Alphonso Davies de bulunuyor.

Koleksiyonları satışa çıkacak isimlerin arasında ayrıca iki kez Brit müzik ödülünü kazanan Lewis Capaldi, sanatçı Trevor Jones ve espor takımı eStarPro da var. Ancak bu isimler dışında da Binance NFT platformunda ürünleri çıkacak birçok kişi mevcut. Binance, daha önceden yaptığı açıklamada, platformun açılış tarihi olarak plânlanan 24 Haziran tarihine kadar koleksiyonerleri parça parça açıklayacağını duyurmuştu. Dolayısıyla Binance kullanıcıları ve NFT meraklıları, bu süre içinde tüm isimleri öğrenmiş olacaklar.

Öte yandan Binance üyeleri ve kullanıcıları, borsanın NFT piyasasına dahil olmak için yeni bir hesap açmak zorunda kalmayacaklar ve mevcut hesaplarını kullanabilecekler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap