Binance NFT Platformu “Abonelik Mekanizmasını” Tanıttı

Binance NFT Platformu “Abonelik Mekanizmasını” Tanıttı

Paylaş
BTC Piyasası: Binance NFT Platformu “Abonelik Mekanizmasını” Tanıttı

Tüm NFT meraklılar için kapsayıcı ve adil bir katılım sağlamak isteyen Binance, NFT platformu için yeni bir mekanizma tanıttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünyanın önde gelen kripto para ekosistemi Binance tarafından başlatılan dijital koleksiyon pazarı Binance NFT, koleksiyonların yaklaşan satışları için kayıt modelini değiştiriyor. Binance NFT Marketplace, dört aşamalı abonelik tasarımı sunacak.

Binance’in resmi duyurusuna göre, NFT platformu kayıt modelini kökten değiştirdi. Yeni tasarım, tüm BNB sahipleri için adil ve kapsayıcı fırsatları garanti edecek şekilde ayarlandı.

Yeni mekanizma dört aşamadan oluşuyor: Hazırlık, Abonelik, Hesaplama ve Dağıtım. “Hazırlık” aşamasında, kullanıcıların önceden belirlenmiş bir süre boyunca ortalama günlük BNB bakiyesini tutacak. Depolanacak BNB’nin tam hacmi, satışın arkasındaki ekip tarafından belirlenecektir.

“Abonelik” aşamasında, tüm uygun kullanıcılar bir tahsis ayırmaya davet edilecek. Tahsisler bir piyango mekanizması ile dağıtılacak. Kullanıcılar, satışlar için bilet satın alma amacıyla BNB kilitleyecek. “Hesaplama” aşamasında sistem kazananları seçecek. Şanslı katılımcılar, satın aldıkları bilet sayısıyla orantılı olarak NFT rezervasyonu yapabilecek.

Son olarak, “Dağıtım” sırasında kazananlara yeni NFT’leri aktarılacak; kalan BNB’ler Binance (BNB) üzerindeki spot hesaplara iade edilecek.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap