Binance Nakit Parayla Bitcoin Satışına Başladı

Binance Nakit Parayla Bitcoin Satışına Başladı

Paylaş
Binance Nakit Parayla Bitcoin Satışına Başladı

Dünyanın en bilinen ve en çok tercih edilen kripto para borsası olan Binance, Avustralya’da nakit para karşılığı Bitcoin satın alınmasına imkan tanıyan platformu tanıttı. Binance tarafından duyurusu yapılan platform ise Binance Lite Australia. 1300’den fazla gazete bayisi aracılığı ile şu an yalnızca Bitcoin satın alma imkanı sunuyor. Fakat önümüzde süreçte Bİnance Lite Australia’nın bünyesine çok daha fazla kripto para ekleyeceği öğrenildi.

Bu sisteme göre kişiler kendilerine en yakın gazete bayisine giderek nakit para karşılığında Bitcoin satın alabiliyor. Binance Lite Australia sunduğu bu hizmetten yalnızca yüzde 5 komisyon alıyor. Bu komisyonun dışında mal ve hizmet vergisi de ayrıca alınıyor. Binance’ın finans grubu başkanı Wei Zhou, yeni açtıkları Binance portalı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Zhou, “Ortaya çıkardığımız Binance Lite Australia platformu sayesinde Bitcoin alımını kolaylaştırdık. Önümüzdeki süreçte bu platforma çok daha fazla kripto para eklemesi yapacağız. O zaman artık kripto paralara ulaşmak çok daha kolay olacak. Bu platform sayesinde her eve kripto para girmesini sağlayacağız.” açıklamasında bulundu.

Binance borsası uluslararası hizmetlerini sürekli olarak çeşitlendiriyor ve arttırıyor. Bundan birkaç ay öncede Binance Jersey isimli yeni bir platform oluşturmuşlardı. Bu platform sayesinde insanlar Euro ve Sterlin ile BTC ve ETH ticareti yapabiliyor. Bunun haricinde Binance borsası yine birkaç ay önce Binance Uganda borsasını duyurmuştu.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap