Binance, Monero (XMR) Vadelilerini Duyurdu!

Binance, Monero (XMR) Vadelilerini Duyurdu!

Paylaş
Binance, Monero (XMR) Vadelilerini Duyurdu!

Dünyanın en büyük ve en çok tanınan kripto para borsalarından birisi olan Binance, geçtiğimiz aydan bu yana birçok kripto para birimini vadeli işlem platformuna eklemeye başladı.

Binance Futures isimli vadeli işlem platformu 2019 yılında piyasaya giriş yapsa da söz konusu listelemeler ile ciddi bir büyüme elde etti. Binance Futures özellikle toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP‘yi listeleyip ciddi bir fiyat artışına sebep olduktan sonra gözleri üzerine çekmişti.

Bu listelemenin fiyat manipülasyonuna sebep olduğu iddiasından sonra Litecoin‘den itibaren diğer listelemeler için önlem alan Binance, fiyat manipülasyonunun büyük ölçüde önüne geçti.

Binance Futures Monero’yu Listeledi

Bugün yapılan yeni bir duyuruda ise gizlilik odaklı kripto para birimi Monero‘nun (XMR) listelendiği belirtildi. Binance Future üzerinde yer alan XMR 75 kata kadar kaldıraçlı işlem seçeneği ile alınıp satılabilecek. Yapılan duyurunun devamında XMR/USDT işlem çiftinin 3 Şubat tarihi ve Türkiye Saati ile 11.00 itibariyle işleme açılacağı belirtildi.

Gizlilik odaklı bir kripto para birimi olan XMR, birçok finansal regülatörün baskısına maruz kalıyor. Gönderilen işlemlerde fon miktarının bile tespit edilemediği XMR’nin Binance tarafından bu şekilde desteklenmesi ise kripto para ekosistemi açısından oldukça verimli.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap