Binance Listesine Girmeye Hazırlanan Altcoin İçin Şok Gelişme!

Binance Listesine Girmeye Hazırlanan Altcoin İçin Şok Gelişme!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Listesine Girmeye Hazırlanan Altcoin İçin Şok Gelişme!

Kripto borsası Binance bugün Arkham Projesi’nin lokal tokenı olan Arkham’ın (ARKM) listeleneceğini duyurdu. Bu müjdeli haberin sevinci kaybolmadan kripto para analiz platformu Arkham’ın, büyük bir bilgi ihlali yaşadığı haberi geldi.

Binance muştusu alan Arkham’da bilgi ihlali şoku!

Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere, Binance’in Launchpad muştusu alan Arkham, büyük bir data ihlali yaşadı. Edinilen bilgilere nazaran, platform için referans linki paylaşan şahısların e-posta adresleri sızdırıldı. Bununla birlikte, Arkham bu durumdan haberinin olduğunu açıkladı.

Binance bugün Arkham Projesi’nin mahallî tokenı olan Arkham’ın (ARKM) piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu, Binance’in Launchpad’inde başlatılan 32. proje. Ayrıyeten, ARKM tokenlarının satışı platformun klasik abonelik formatını takip edecek.

11 Temmuz 2023’ten başlayarak yedi gün boyunca, token tahsis etmek için kullanıcıların BNB bakiyelerinin kaydı yapılacak. Sonunda ortalama günlük BNB bakiyesinin hesaplanması kullanılarak altı günün ortalama fiyatı sayılacak. Günlük BNB bakiyesini kaydetmek için kullanılan hesaplama sistemi yakın vakitte değiştirildi. Ayrıyeten, artık belli bir vakitte anlık bir manzara değil.

Aslında, her gün olağan Binance hesaplarında, alım satım bot hesaplarında, ikincil hesaplarda, Binance Kripto Kredileri Teminat Marjlarında ve öbür hesaplarda tutulan BNB dahil olmak üzere ortalama günlük BNB bakiyesi hesaplanır. Ortalama günlük spot hesap bakiyesi, belli bir gündeki spot hesap BNB bakiyesinin saatlik anlık manzaralarının toplamının 24’e (saat) bölünmesiyle hesaplanır.

Arkham Projesi ne işe yarıyor?

Arkham, kripto süreçlerine dahil olan kişi ve şirketleri ortaya çıkarmaya çalışmak maksadıyla Blockchain’i anonimleştirmek için yapay zeka kullanıyor. ARKM, Arkham platformuna mahsus bir hizmet token. Birebir vakitte sahiplerin yönetişim için de kullanması mümkün. Arkham’ın bir analitik platformu ve bir Intel Borsası olmak üzere iki ana bileşeni var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Listesine Girmeye Hazırlanan Altcoin İçin Şok Gelişme! 1

Analitik platformu, bireyler, şirketler ve başkaları için mevcut ve geçmiş fonları ve süreçleri gösteren varlık sayfaları aracılığıyla data ve tahlil sağlıyor. Ayrıyeten en önemli sahipleri, en önemli süreçleri ve borsa akışlarını gösteren token sayfalarına da sahip. Son olarak, özel parametrelerle eşleşen süreçler için anlık ikazların tetiklenmesine imkan tanıyor. Buna karşılık, Arkham Intel Exchange herkesin bilgi alıp satmasına müsaade veriyor.

Proje, iki cins öz sermaye finansmanı sırasında 10 milyon dolardan fazla para topladı. Yatırımcılar ortasında Tim Draper, Bedrock Capital, Wintermute Trading, GSR Markets ve kurucu ortaklar Palantir ve OpenAI yer alıyor. ARKM tokenlerinin toplam arzı 1.000.000. Ayrıyeten, Binance’de listeleme sırasında sirkülasyondaki arz 150.000.000 yahut %15,00 olacak. Arkham’a nazaran, düzmece Blochain meta verilerin anonimleştirilmesi, kripto dünyasında gibisi görülmemiş bir şeffaflığa yol açacak. Ayrıyeten, bölümü kitlesel benimsemeye hakikat itecek. Arkham’ın Intel’den Earn iktisadı, büyük ölçekli bilgi sağlamayı teşvik ediyor. Dahası, bunu herkesin kullanımına sunarak netlik ve şeffaflık sağlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap