Binance Listeli Bu Altcoin Balina Hareketiyle Sert Yükseldi!

Binance Listeli Bu Altcoin Balina Hareketiyle Sert Yükseldi!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Listeli Bu Altcoin Balina Hareketiyle Sert Yükseldi!

Bitcoin ve altcoin dünyasında kripto para ünitelerinin ani yükselişleri ve inişleri her vakit dikkat çeker. Bilhassa ayı döneminin yaşandığı bir evrede tesirli artışların olması manşetler süsler. Artık bu türlü bir gelişme var. Detaylara bakalım.

Binance listeli Bella Protocol süratli yükseliyor

Binance’te listelenen bir altcoin olan Bella Protocol’ün (BEL) fiyatı şaşırtan bir halde ani bir artış yaşadı. BEL’in fiyatındaki ani sıçrama kripto para topluluğunda merak uyandırdı. Pekala bu beklenmedik fiyat hareketinin gerisindeki sebepler neler? Bu hareketin gerisinde bir balina olduğu halinde yorumlar kelam konusu. Lakin balinanın kimliği ile ilgili bilgi son anda paylaşıldı.

BTC Piyasası: Binance Listeli Bu Altcoin Balina Hareketiyle Sert Yükseldi! 1

Bella Protocol (BEL), 2020 yılında Binance Launchpool’un öncü projesi olarak birinci çıkışını yaptı. Başlangıcından bu yana kripto para meraklıları tarafından yakından takipte. Son vakitlerde, altcoin BEL’in fiyatı 0,50 dolardan 0,62 doların üzerine ani bir artışla değerli bir dalgalanma gösterdi. Başka taraftan %19’luk etkileyici bir artışa işaret etti. Bu yazının yazıldığı sırada 0,612 dolardan süreç görüyor.

DWF Labs’ın altcoin BEL fiyatı üzerindeki tesiri mi var?

BEL’in fiyatındaki ani artışın arkasındaki neden merak konusu. Buna nazaran, kripto alanında önde gelen bir piyasa yapan olan DWF Labs’ın dahil olduğu bir süreç gündeme geliyor. Fiyat artışının da bundan kaynaklı olduğu görüşler ortasında yer alıyor. Dalgalanmadan yaklaşık bir saat evvel DWF Labs, Binance’e 0,51 dolar fiyattan 3,9 milyon BEL tokeni yatırdı. O sırada bu para yatırma süreci 2 milyon dolar pahasında BEL tokenine denk geliyordu. DWF Labs’ın bu fiyat artışından evvel tokenlarını borsada listelediğini belirtmek gerekiyor. Şirket elindeki tokenleri mevcut piyasa fiyatlarından satmayı tercih ederse kıymetli ölçüde gelir elde edecek. Buna nazaran yaklaşık 350.000 $ üzere kıymetli bir kâr elde edecek.

BTC Piyasası: Binance Listeli Bu Altcoin Balina Hareketiyle Sert Yükseldi! 2

Bununla birlikte, kıssanın ilgi cazibeli bir yanı daha var.DWF Labs tarafından tutulan altcoin BEL tokenlerinin yaklaşık iki saat evvel şirkete aktarılmış olması dikkat çekiyor. Buna nazaran bu transferin Bella Protocol Kullanıcı Geliştirme Fonu’ndan gelmiş olmasıdır. Bu gelişme, DWF Labs’in daha evvel BEL tokenlerine yatırım yaptığına işaret ediyor. Öteki taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda son transferin bu yatırım karşılığında olabileceğini gösteriyor. Kripto para topluluğu bu gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıyeten daha fazla bilgi ortaya çıktıkça hareketin kaynağını da bulmuş oluyor. DWF Labs’ın BEL’in fiyatındaki ani artışta değerli bir rol oynayıp oynamadığı daha net hale gelecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap