Binance Labs, Yatırımlarına Devam Ediyor

Binance Labs, Yatırımlarına Devam Ediyor

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Labs, Yatırımlarına Devam Ediyor

Binance, düzenleyicilerle olan süreçlerine devam ederken Binance Labs büyümeye devam ediyor.

Dünyanın en büyük borsası Binance’in düzenleyicilerle yaşadığı sorunlu süreçler devam ederken yatırım kolu yatırımlarına devam ediyor.

Binance Labs, Düzenleyici Ortamdan Etkilenmiyor

Binance Labs, kripto dalının en etkin yatırımcılarından biri olmaya devam ediyor. Varlıkları geçen yıl 7.5 milyar dolardan 9 milyar dolara yükseldi. Binance‘in baş işletme sorumlusu Yibo Ling, teşebbüs ve kuluçka ünitesinin kapsamının global olduğunu ve Amerika Birleşik Devletleri ve öbür yerlerdeki düzenleyici baskılardan etkilenmediğini söyledi.

BTC Piyasası: Binance Labs, Yatırımlarına Devam Ediyor 1

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance ve CEO’su Changpeng Zhao, Emtia Vadeli Süreçler Kurulu tarafından Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kayıt dışı ticaret faaliyetleri nedeniyle dava edilmişti. Buna rağmen şirketin yatırım kolu işlerine devam ediyor.

Binance’in baş işletme yetkilisi Yibo Ling, bir röportajda ABD’nin Binance Labs teşebbüs kolunu etkileyen düzenleyici baskısı hakkında şu sözleri kullanıd:

“Binance Labs’i hakikaten düşünebildiğim hiçbir formda etkilemiyor. Bizi farklı biçimde etkilemiyor. Rastgele bir yerde güzel projeler varsa, sohbet etmek isteriz.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap