Binance Labs, Risk Sermayesi Kolunu Büyütüyor

Binance Labs, Risk Sermayesi Kolunu Büyütüyor

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Labs, Risk Sermayesi Kolunu Büyütüyor

Düzenleyici baskılarla uğraşan Binance’in, risk sermaye kolu varlıklarını 7,5 milyar dolardan 9 milyar dolara yükseltti.

Kripto para piyasasının giderek artan ünü, risk sermayedarlarını da iştahlandırmaya başladı. Birçok kripto projesi, milyonlarca dolarlık yatırım toplamayı başardı. Binance’in risk sermaye kolu Binance Labs, 7,5 milyar dolarlık varlığını 9 milyar dolara yükseltmeyi başardı. Binance’in düzenleyici baskılar altında olduğu bu devirde, risk sermaye kolunun büyüyen yapısı dikkat çekti.

Binance Labs, Varlıklarını 9 Milyar Dolara Yükseltti

Binance Labs’in varlıkları, geçen yıl kıyasla 1,5 milyar dolarlık bir artış gösterdi. Risk sermaye kolunun varlıkları 9 milyar dolar civarında.

SEC ve CFTC’nin kripto sanayisi üzerindeki baskılarından nasibini alan Binance, risk sermaye kolunu büyütmeye devam ediyor. Binance Labs, 25’ten fazla ülkede 200’den fazla projeye yatırım yaptı. Bir Binance sözcüsü, yapılan yatırımların teorik getirisinin 10 kat daha fazla olduğunu savundu.

BTC Piyasası: Binance Labs, Risk Sermayesi Kolunu Büyütüyor 1

Binance’in baş işletme yetkilisi Yibo Ling, The Block’a verdiği bir demeçte, ABD’li düzenleyici baskıların düşünüldüğü üzere bir tesiri olmadığını aktardı. Ling, rastgele bir ülkedeki rastgele bir projeye yönelebileceklerinin sinyalini verdi.

Binance Labs‘ın sermayesinin büyük bir kısmı borsa ayağından geldiği için, risk sermaye yatırımlarından gelen getirilerin çoğunluğu da borsa tarafına aktarılacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap